lekarz Andrzej Szydełko

3,5
3,6
3,7
3,7

Lekarz zgotowal naszej rodzinie piekło które w sumie trwa do dziś. Chodziłam do niego w ciąży i rodzilam na Goduli. Do porodu było ok. Przed porodem nie zrobił usg a dziecko jak się okazało było duże. Byłam pprzeziebiona i nie umiałam urodzić. Powinien zrobić cesarke. Zamiast tego wycisnal mi dziecko kładąc się na mój brzuch. Za to powinno być postępowanie sadowe lekarskie. Jednak to synowi zdrowia nie wróci. Syn miał tylko 6 pkt. Myślałam że lekarz wie co robi. Po 6 miesiącach było już widać znaczną różnicę w stosunku do rówieśników. Nie życzę nikomu takiego lekarza.

Od lat chodzę do p. Szydełko (z NFZ), nie raz pomógł mi zarówno w kwestiach ginekologicznych, jak i położniczych. Jest serdeczny, wyrozumiały, cierpliwie słucha pacjentki. Jedyny minus jako lekarza jest to, że nie ma za wiele czasu (co moim zdaniem spowodowane jest ogromną ilością pacjentek, niekoniecznie jego winą) i że niewiele tłumaczy (akurat ja wolałabym wiedzieć więcej).

zdecydowanie polecam dr Szydełko, uważam, że z jakim nastawieniem idziesz do lekarza tak będziesz traktowana, mi osobiście odpowiada poczucie humoru w jaki wprowadza lekarz, czuje sie wtedy rozlźniona;] 6 lat temu prowadził moją ciąże i to on zaproponował mi przychodnię z kontraktem NFZ bo dlaczego mam płacić za co 2 tygodniowe badania i usg, był również przy porodzie, nigdy nie słyszałam aby żądał jakieś łapówki ani nic podobnego, wiem, że kolejki są do niego długie ale warto czekać...

wiem, że kolejki są do niego długie ale warto czekać...

Dobry sobie lekarz...Na Wstępnie po badaniu miał zastrzeżenia że powinnam sobie wydepilować okolice bikini bo w szpitalu pielęgniarki z takimi jak my się muszą męczyć przed porodem. Bedąć w 4 miesiącu ciąży stwierdził cytuję ,,DROBNE ZACZERWIENIENIE SZYJKI MACICI ,,Powiedział na razie z tym nic nie bedziemy robić zobaczymy co bedzie na następnej wizycie za 4 tygodnie.Inny Ginekolog stwierdził nadrzerkę od razu mi przepisał środki popochwowe itp całe szczęście że na następną wizyte do niego nie poszłam bo nie wiem jak by to się dalej skonczyło.Nie Polecam!!!

BARDZO DOBRY LEKARZ!!! SZCZERZE POLECAM !!!

BARDZO DOBRY LEKARZ!!! SZCZERZE POLECAM !!!

Lekarz moze godny polecenia ale tylko prywatnie .W gabinecie na NFZ jest nieuprzejmy ,nie powie nic po prostu liczy się sztuka.

Może zacznę od tego,że jestem wymagającą osóbką i zmieniałam lekarzy jak rękawiczki-zawsze było jakieś ale...Trafiłam w końcu do Doktora Szydełko i tak już zostało...Trwa to 8 lat ,dwie ciąże- urodzone o terminie zdrowe córeczki(Pan doktor dwukrotnie był obecny przy porodzie),jego poczucie humoru i podejście do pacjenta powoduje,że stres jest obcy.Z czystym sumieniem POLECAM-Izabela Podobińska.

Jako wieloletnia pacjentka śmiało mogę wystawić pełną piątkę-szukasz kompetentnego lekarza z dużym poczuciem humoru ,delikatnego ,który w potrzebie nie zawiedzie-POLECAM !!!

Lekarz na piątkę.Jedyny,który naprawdę pomoże ,gdy zajdzie potrzeba-zawsze służył mi pomocną dłonią i wyprowadził z niejednej opresji-dziękuję Panu:)