lekarz Andrzej Szymanowski

1,5
1,7
1,4
1,5

Nie polecam. Czeka tylko na pieniądze, żadnej pomocy. Nie szanuje pacjenta, szukajcie lepszego lekarza

Ta osoba minęła się z powołaniem. NIE POLECAM. Zero pojęcia o medycynie lekarskiej. Ciężko nazwać go lekarzem no chyba że w filmie Barei

DOBRY LEKARZ I CZŁOWIEK CHODZĘ DO PANA DOKTORA OD LAT I POLECAM MIŁY CZŁOWIEK I LEKARZ NIGDY NIC NIE ODMÓWI I POMOŻE DORADZI W KAŻDEJ SPRAWIE.

Nie wiem, dlaczego ten lekarz jeszcze pracuje i kto do niego chodzi na wizyty. Wcześniej nie można było uzyskać teleporade, bo wszyscy byli podejrzani o Covid, a gdy Tera wyjechałam na tydzień muszę zmieniać przychodnie na jeden raz w innym mieście. Nie polecam , nie potrafi pracować z ludźmi. Gdybym ja tak podchodziła do swojej pracy ( a zarabiam dużo mniej ) to już dawno byłabym zwolniona.

Nie polecam, brak kompetencji, ciężko się dogadać, nie posiada zdolności pracownia z ludźmi.

Nie słucha, nie szanuje, opryskliwy i lekceważący, najgorszy lekarz jakiego spotkałem. Powiedziałem ze potrzebuje przeswietlenia bo mam duzy ból po lewej stronie klatki piersiowej mimo iż czuję się świetnie poza tym. zero objawów przeziębienia. a na skierowaniu miałem napisane "BÓL GARDŁA I W PŁUCACH TEŻ" mimo ze dzien wczesniej byłem w przychodni na polecenie Pani z recepcji, aby założyc kartę (Panie w recepcji super, nie było problemow) aby zalozyc KARTE by moc sie na drugi dzien zarejestrowac. Miałem w zyciu(32l) z uzasadnionych przyczyn 2 razy wypisane l4 o dzien do tylu bez problemu. A ten człowiek doznał jakiegoś amoku... Nie dał nic powiedziec. nie chcial wypisac wcale l4(ledwo chodze i ledwo oddycham) ODRADZAM TEGO CZLOWIEKA

Ten gość nie powinien pracować w tym zawodzie, nie ma pojęcia co to być lekarzem i na niczym się nie zna. Minus 5 gwiazdek mu daje.

Niekompetencja,arogancja !!!!!! Nie polecam.!!! Zmuszona byłam skorzystać z porady u tego Doktora. NIGDY WIĘCEJ !!!