Andrzej Szymański

Urolog

Najlepszy urolog na świecie leczył mnie około 5 lat.Z góry skazana byłam na porażkę po wypadku .Pan doktor mnie wyleczył.Dziękuję bardzo.

Pan dr A. Szymański to bardzo kontaktowy , uprzejmy i sympatyczny człowiek. Jako lekarz - ładnie i szczegółowo tłumaczy pacjentowi zawiłości jego schorzenia. Ja miałem styczność z Panem dr przez 3 lata jako -pacjent jego prywatnej praktyki. Niestety kompetencje i jego szeroka praktyka w specjalności urologia nie wystarczyły aby mnie przez te 3 lata wyleczyć. Dlatego nie polecam osoby Pana dr Szymańskiego wszystkim tym którzy rzeczywiście mają jakąś przypadłość urologiczną. No chyba że ktoś nie ma w pobliżu siebie nikogo sympatycznego do pogadania .

Pan dr A. Szymański to bardzo kontaktowy , uprzejmy i sympatyczny człowiek.
No chyba że ktoś nie ma w pobliżu siebie nikogo sympatycznego do pogadania .

Bardzo Profesjonalne podejscie, uprzejmy ,wszystko dokładnie wytłumaczy.Polecam dr.Szymanskiego,bardzo mi pomógł,zabieg miałam wykonany profesjonalnie. Dziekuje bardzo.

Z całą odpowiedzialnością stwierdzam, że Pan dr n. med. Andrzej Szymański, to co najważniejsze, jest wysoko cenionym lekarzem ale przy tym człowiekiem wielkiego serca. Leczę się wraz z córką i jestem bardzo zadowolona w przeciwieństwie do p. doktora Rożnowskiego.

wspaniały lekarz polecam:)Godny zaufania i zawsze pomocny.

wspaniały lekarz polecam:)Godny zaufania i zawsze pomocny.

Jestem naprawdę zadowolony z podejścia tego lekarza do mojej choroby. Wytłumaczył mi wszystko profesjonalnie.

Wciąż poszukujesz "Urolog Bydgoszcz"?

Centrum Onkologii

86-300 Grudziądz
Szpital Biziela
Ujejskiego 75
85-168 Bydgoszcz
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Ars Medica"
Waryńskiego 6
86-300 Grudziądz
Specjalistyczny gabinet prywatny
Ziemowita 11
Kwidzyn
Indywidualna Praktyka Lekarska
ul. Maksymiliana Jackowskiego 27/4
85-232 Bydgoszcz
N.Z.O.Z. Elmed Bydgoszcz Sp. z o.o.
ul. Karłowicza 3-5
85-092 Bydgoszcz
Centrum Medyczne Gizińscy
Leśna 9
85-676 Bydgoszcz
Poradnia Urologiczna - Nowy Szpital w Nakle i Szubinie Sp. z o.o.
ul. Ogrodowa 9
Szubin