Andrzej Szymański

Urolog

To jest człowiek jakich już nie ma w naszym społeczeństwie. Uratował mi życie kiedy miałam raka nerki. Została mi jedna . Chyba nie wahałabym sie oddać mu te moja ostatnią jakby potrzebował, aby uratować człowieka, który ratuje życie tylu ludzi.

Tak dobrego człowieka nie znajdziesz. Lekarz z powołania, starej szkoły , kompetentny, fachowy, przy tym po prostu życzliwy człowiek. Znam go 18 lat. Opanował chorobę nieuleczalną i sprawił, że żyję jak zdrowy człowiek, mam 3 synów. Naprawdę jeśli szukasz urologa, to tylko dr Szymański.

Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.Doktor swoją pracę wykonuje z powołania a nie z przymusu . Jest kompetentny życzliwy i pełen empatii. Współpracuje z pacjentem zawsze życzliwie i skrupulatnie odpowie na zadawane pytania Doktor w 100% godny polecenia .

Polecam, bardzo miły i uprzejmy. Odpowiada na wszystkie pytania. Dokładne usg. Szczegołowe zalecenia.

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek, leczę się u Pana Doktora od 15 lat. Zawsze mogę liczyć na jego pomoc. Dziękuję Doktorze!!!

Najlepszy urolog na świecie leczył mnie około 5 lat.Z góry skazana byłam na porażkę po wypadku .Pan doktor mnie wyleczył.Dziękuję bardzo.

Bardzo Profesjonalne podejscie, uprzejmy ,wszystko dokładnie wytłumaczy.Polecam dr.Szymanskiego,bardzo mi pomógł,zabieg miałam wykonany profesjonalnie. Dziekuje bardzo.

Pan dr A. Szymański to bardzo kontaktowy , uprzejmy i sympatyczny człowiek. Jako lekarz - ładnie i szczegółowo tłumaczy pacjentowi zawiłości jego schorzenia. Ja miałem styczność z Panem dr przez 3 lata jako -pacjent jego prywatnej praktyki. Niestety kompetencje i jego szeroka praktyka w specjalności urologia nie wystarczyły aby mnie przez te 3 lata wyleczyć. Dlatego nie polecam osoby Pana dr Szymańskiego wszystkim tym którzy rzeczywiście mają jakąś przypadłość urologiczną. No chyba że ktoś nie ma w pobliżu siebie nikogo sympatycznego do pogadania .

Pan dr A. Szymański to bardzo kontaktowy , uprzejmy i sympatyczny człowiek.
No chyba że ktoś nie ma w pobliżu siebie nikogo sympatycznego do pogadania .

wspaniały lekarz polecam:)Godny zaufania i zawsze pomocny.

wspaniały lekarz polecam:)Godny zaufania i zawsze pomocny.