Andrzej Szymański

Urolog

Najlepszy urolog na świecie leczył mnie około 5 lat.Z góry skazana byłam na porażkę po wypadku .Pan doktor mnie wyleczył.Dziękuję bardzo.

Pan dr A. Szymański to bardzo kontaktowy , uprzejmy i sympatyczny człowiek. Jako lekarz - ładnie i szczegółowo tłumaczy pacjentowi zawiłości jego schorzenia. Ja miałem styczność z Panem dr przez 3 lata jako -pacjent jego prywatnej praktyki. Niestety kompetencje i jego szeroka praktyka w specjalności urologia nie wystarczyły aby mnie przez te 3 lata wyleczyć. Dlatego nie polecam osoby Pana dr Szymańskiego wszystkim tym którzy rzeczywiście mają jakąś przypadłość urologiczną. No chyba że ktoś nie ma w pobliżu siebie nikogo sympatycznego do pogadania .

Pan dr A. Szymański to bardzo kontaktowy , uprzejmy i sympatyczny człowiek.
No chyba że ktoś nie ma w pobliżu siebie nikogo sympatycznego do pogadania .

Bardzo Profesjonalne podejscie, uprzejmy ,wszystko dokładnie wytłumaczy.Polecam dr.Szymanskiego,bardzo mi pomógł,zabieg miałam wykonany profesjonalnie. Dziekuje bardzo.

Z całą odpowiedzialnością stwierdzam, że Pan dr n. med. Andrzej Szymański, to co najważniejsze, jest wysoko cenionym lekarzem ale przy tym człowiekiem wielkiego serca. Leczę się wraz z córką i jestem bardzo zadowolona w przeciwieństwie do p. doktora Rożnowskiego.

wspaniały lekarz polecam:)Godny zaufania i zawsze pomocny.

wspaniały lekarz polecam:)Godny zaufania i zawsze pomocny.

Jestem naprawdę zadowolony z podejścia tego lekarza do mojej choroby. Wytłumaczył mi wszystko profesjonalnie.