dr Andrzej Szymczyk

Jestem pacjentką doktora Szymczyka od kilkunastu lat. Złego słowa nie powiem. Kompetentny, rzeczowy zawsze wszystko objaśnia. To On wykrył u mnie że dr Z... niedokładnie wykonał zabieg łyżeczkowania i trzeba było wykonać zabieg jeszcze raz. Dziś dr Szymczyk prowadzi moją ciążę i oby tak było do szczęśliwego rozwiązania. Z czystym sumieniem polecam!

Świetny lekarz! Sympatyczny, wzbudzający zaufanie, kompetentny.

Świetny lekarz! Sympatyczny, wzbudzający zaufanie, kompetentny.

Świetny profesjonalista, chodzę do niego od kilku lat i mogę polecić z czystym sumieniem

Bardzo miły lekarz, przyjmuje w Radomiu w przychodni GAMED. Starszy pan ale bardzo miły i godny zaufania. Bardzo uważnie słucha pacjentki. Po wypisaniu leków czy skierowania na badanie bardzo dokładnie wszystko tłumaczy krok po kroku.