lekarz Andrzej Tomczak

Leczę się u dr Tomczaka od ponad 15 lat. Miałam przez niego zrobione dwie protezy stawów biodrowych. Chodzę jak zdrowa osoba, nic mnie nie boli od 15 lat. Cudowny, empatyczny lekarz.

Lekarz profesjonalista ,doktor Wilczur naszych czasów. Wodzisławski ZOZ nr.1 Złamanie podudzia leczył 2,5 roku stosując zespól zewnętrzny .2,5 roku o kulach .Zrozpaczony sytuacją ,mając na utrzymaniu trzy córki, mając renty zaledwie 370 zł. postawiłem wszystko na jedną kartę. Zapłaciłem ostatnie pieniądze w Sport klinice w Żorach za wizytę. Tu szok ,po rozmowie z panem doktorem ,zebranie reszty lekarzy z kliniki w celu konsultacji w mojej obecności i decyzja robimy.Ta decyzja zapadła pod koniec grudnia ,w styczniu ,pierwszy czy drugi otrzymałem telefon z Ochojca iż mam być na 6.00 rano na ...

Tu szok ,po rozmowie z panem doktorem ,zebranie reszty lekarzy z kliniki w celu konsultacji w mojej obecności i decyzja robimy.Ta decyzja zapadła pod koniec grudnia ,w styczniu ,pierwszy czy drugi otrzymałem telefon z Ochojca iż mam być na 6.00 rano na oddziele w Ochojcu do przyjęcia .Następnego dnia operacja ,po wybudzeniu informacja "Jutro pan wychodzi, kule odstawić po dwóch tygodniach". Tak było ja powiedział.Naprawdę czapki z głów przed ty człowiekiem, złotówki chłop nie wzioł, z gabinetu wygonił za usiłowanie.

Dr Andrzej Tomczak to wysokiej klasy specjalista. Kontaktowałem się z wieloma Ortopedami jednak nie spotkałem tak wyjątkowego lekarza zarazem cudownego człowieka. Od kilku lat leczy mnie doktor A. Tomczak w prywatnej klinice (wiadomo, że klinika pobiera opłaty) w Bieruniu i zawsze mi pomaga, zwłaszcza w trudnych sytuacjach gdy już nikt nie może mi pomóc. Zaczęło się od kolana ( jest OK), staw skokowy (jest OK), teraz biodro, w trakcie leczenia. Już nie chodziłem, dzisiaj chodzę a nawet biegam po schodach. Mam 80 lat. Nie wiem czy dr. Tomczak czyta te ...

Mam 80 lat.
Nie wiem czy dr. Tomczak czyta te opinie, od serca gorąco mu podziękować za opiekę medyczną i pomoc.
Antoni K.

Nie rozumiem kompletnie opinii pacjentów wypisujących negatywne zdanie na temat Pana Doktora Tomczaka. To człowiek z ogromnym doświadczeniem. Mam porównanie, bo dokładnie z tym samym problemem odwiedziłam wcześniej innego ortopedę, zresztą w tym samym ośrodku. A Pan Doktor Tomczak nie dość, że przesympatyczny, uśmiechnięty człowiek, to długo i dokładnie przebadał i doskonale wytłumaczył sedno schorzenia. Dzięki panu Tomczakowi nie muszę wydawać mnóstwa kasy na zbędne, jak się okazało, badania i operacje. Chodzący profesjonalizm, dokładność i doświadczenie. Oby więcej takich lekarzy!!!

Lekarz nastawiony na zysk i zarobek. Wizyta 120 zł a otrzymuję "dobrą radę", bez USG i jakichkolwiek konkretów. Lekarz nawet nie może polecić oddziału gdzie można wykonać zabieg operacyjny w ramach NFZ, mimo tego że jest kierownikiem oddziału chirurgii w Jastrzębiu Z. Oczywiście, w Galenie wszystko byłoby cacy jakby się dało 3 tysiące, a że pacjenta nie stać, niech się martwi sam. Zostałam zostawiona sama sobie z bólem kolana (mam chondromalację rzepki, stwierdzoną już pół roku temu) a lekarz po paru miesiącach nawet nie obejrzy przez USG co się dzieje, bo ścięgna mam opuchnięte i problem z chodzeniem. Ale "taka uroda" tej choroby, zero pomocy. NIE POLECAM, chyba że nie macie co z pieniędzmi robić.

Ten lekarz to totalny młot, brak kompetencji, brak poszanowania dla pacjentów i ich rodzin, nie polecam!!!

Prostak. Przerost formy nad treścią, jak ktoś już wcześniej zauważył. Nie polełciłbym nikomu. Może jakby to była wizyta prywatna....:)

Może jakby to była wizyta prywatna....:)

Bardzo dobry fachowiec goroco polecam takiego lekarza.

Bardzo dobry fachowiec goroco polecam takiego lekarza.

Przerost formy nad trescia.Kontrowersyjny lekarz.

Przerost formy nad trescia.Kontrowersyjny lekarz.

Wspaniały lekarz, polecam wszystkim chorym ,lekarz z powołania.

Wspaniały lekarz, polecam wszystkim chorym ,lekarz z powołania.