lekarz Andrzej Tomecki

Wysokiej klasy profesjonalista, poza tym niezwykle życzliwy, pomógł mi skutecznie w nagłej sytuacji w niedzielę.

wspaniały lekarz super człowiek polecam go wszystkim -dzięki temu lekarzowi chodzę .dziękuje!!!

Polecam doktora Tomeckiego. Opiekuje się kolanem moim i syna. Ciepły, cierpliwy i kompetentny. Przyjeżdza w razie potrzeby. Zastrzyki w kolano robi prawie bezboleśnie. Oby więcej takich lekarzy.

Polecam Doktora Tomeckiego ponieważ wzbudza zaufanie dla pacjenta,kompleksowo tłumaczy metodę leczenia!Spełnia oczekiwania pacjenta,jest kompetentny i kulturalny!Mało takich lekarzy!Przekonałam się o tym!

Zdecydowanie polecam, pomógł mi jak i mojej mamie. Wystarczyło zadzwonić a lekarz przyjechał do nas do domu zbadać i podać leki. Gdy była potrzebna operacja na bierząco informował o wynikach konsultacji z chirurgiem. Mamy z rodziną do niego pełne zaufanie i gdy ktoś ze znajomych potrzebuje wizyty u ortopedy odsyłamy do dr Tomeckiego

Lekarz na medal. Fachowo zoperował mnie po skomplikowanym złamaniu kości udowej. Ponadto miły, sympatyczny, zainteresowany pacjentem, żadnego z pytań nie pozostawił bez odpowiedzi, wytłumaczył jak przebiegać będzie operacja. Jestem wdzięczna. Dziękuję. Oby więcej takich lekarzy :)