lekarz Andrzej Tomiczek

Ginekolog

3,7
3,7
3,5

Polecam :) chodze do niego od 7 lat, prowadził moja ciążę i jest na prawde kompetentny, ma doświadczenie i dużą wiedze, bez skłonności do przesady, nie rozczula sie nad błachostkami dlatego pewnie nie wszystkim przypada do gustu, konkretny ale delikatny, po prostu dobry lekarz tylko trzeba go sluchac a nie przemądrzać sie :D

Zdecydowanie NIE polecam tego lekarza. Kiedy byłam u niego po zrobieniu TC i pozytywnym wyniku lekarz po badaniu nie potrafił określić czy to w ogóle ciąża i zapytał czy nie chce mi się sikać!!! powiedział tylko,że mam krwawienie z pochwy,ale gdybym byla w ciąży to nie poronie.2 dni po wizycie zaczęłam plamić. jak się okazało u innego gin,żę to już 7tydz ciąży i rozrywa mi się łożysko. Także więcej do doktora Tomiczka nie pójdę i również NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!

Polecam, lekarz godny zaufania. Trochę za cicho mówi:-). Zawsze ma na względzie dobro pacjenta. Ustala cenę leków wraz z badaną kobietą - pyta czy chce tańszą czy droższą wersję oraz tłumaczy ich działanie leków.

bardzo dobry lekarz prowadzil moje cztery ciaze i z pelna odpowiedzialnoscia moge polecic pana doktora jest kompetentny sluzy pomoca i dobra rada

to nie lekarz tylko ham nie polecam jest bardzo nieuprzejmy nie miły...byłam u wielu ginekologów ale żaden mnie jeszcze tak nie potraktował...nine polecam

Bardzo uprzejmy i fachowy lekarz.Byłam u niego na mojej pierwszej wizycie. Delikatny podczas badania, potrafił złagodzic stres i strach przed badaniem. Wytłumaczył wszystko dokładnie, a leczenie przyniosło dobre rezultaty.

Rewelacyjny, bardzo kompetentny lekarz, prowadził już dwie moje ciąże, zawsze wszystko dokładnie tłumaczył, czułam się bardzo bezpiecznie. Zdecydowanie polecam tego lekarza!!!!

Z jednym problemem borykałam się kilka miesięcy, byłam 4 razy na prywatnej wizycie z tym samym problemem. Drogie leki które zostawały przypisywane nie pomagały wcale, na badaniach wychodziła co innego niż objawy które ja obserwowałam. Finał był taki, że Pan dr stwierdził, że to jest niemożliwe i zasugerował mi kłamstwo. Po za tym podczas badania jest niedelikatny i nieuprzejmy.

W życiu nie byłam na gorszej wizycie i u gorszego lekarza nie polecam nikomu!!!!! Odradzam wizyty. Nie dość że próbował mnie namówić na jakiegoś królika doświadczalnego to jeszcze nie miły, sprzecza się a nie ma racji to nic nie wytłumaczył zresztą totalna porażka!!!

Odpowiada wyczerpująco i cierpliwie na wszystkie moje pytania,poświęca dużo czasu na wizytę

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Wisła"?

Tomasz Rutkowski

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska