lekarz Andrzej Tomik

Pediatra

Wspanialy pediatra, Bardzo mily i kulturalny, ze swietnym podejsciem do dziecka i rodzica. Nawet niechetny lekarzom dwulatek poddawal sie badaniu i chetnie odwiedzal Pana Doktora. Bardzo rzetelny, mamy 100% zaufania do niego. Wykryl szmer na serduszku u synka mimo ze inni pediatrzy go nie uslyszeli wczesniej i od razu skierowal nas na EKG dzieki czemu mamy wszystko pod kontrola. Nie daje antybiotykow na zapas, ale jak trzeba to szybko reaguje i zaleca wlasciwe leki. Szczerze polecam jako lekarza prowadzacego.