lekarz Andrzej Trondowski

Urolog

Pan doktor leczył mojego tatę na raka prostaty. Tata dostawałał zastrzyki hormonalne co 3 m-ce. Pan doktor zapewniał tatę że na pewno nie umrze na raka prostaty. Tata był leczony 5 lat tymi zastrzykami. Ponieważ rodzice przeprowadzili się do Wrocławia tata zgłosił się do szpitala onkologicznego na ul.Hirszfelda. Lekarze złapali się za głowę jak można tyle lat leczyć pacjenta bez badań kontrolnych. Zmienili sposób leczenia gdyż zastrzyki już dawno przestały działać i było już za późno. Tata zmarł w wielkich cierpieniach gdyż nastąpiły przeżuty na kości. Trzeba się dobrze zastanowić zanim się uda do tego lekarza.

Mój przypadek był bardzo trudny, a przynajmniej taką miałem info. od innych. Trafiłem do Doktora, a on mnie zwyczajnie wyleczył. Dziękuję.

Jest to beznadziejny chamowaty lekarz nie znający się na chorobach w swojej dziedzinie. Zero podejscia do pacjenta zamisat pomoc to wysmiewa sie bo nie zna sie na niczym i nie wie co dolega gdzie jadac do innego lekarza na 1 rzut oka powiedzial co mi jest. bylem u niego 5 min i skasowal 120 zł i nic nie pomogł. odradzam wszystkim tego lekarza o ile w ogole mozna go nazwac lekarzem.

Jestem rozczarowany, że lekarz z taką renomą, zamiast zająć się mną pod kątem problemu, z którym się do niego zwróciłem, zaczął wartościować moją inteligencję. Powodem niestosownego zachowania tego lekarza był brak zdecydowania z mojej strony na temat tego czy zabieg wykonam prywatnie czy też na NFZ (koszt operacji ok.2 000 zł. ;-) Dr Trondowski wyraźnie się gdzieś spieszył. Nie polecam nikomu tego "specjalisty", który nie ma ani czasu, ani szacunku do pacjenta, który płaci 100 zł. za 10-minutową konsultację! Konował.

Dr Trondowski wyraźnie się gdzieś spieszył.

Bardzo miły, sympatyczny, bezinteresowny i przede wszystkim kompetentny lekarz.

Bardzo miły, sympatyczny, bezinteresowny i przede wszystkim kompetentny lekarz.

jest świetnym lekarzem ma podejście do ludzi polecam go wszystkim

jest świetnym lekarzem ma podejście do ludzi polecam go wszystkim