lekarz Andrzej Turski

Pediatra

Moje dziecko trafiło pod opiekę doktora Turskiego w wieku niespełna trzech lat i do dziś dziękuję Bogu , ze tak się stało . Przy pierwszej wizycie wysłuchał u dziecka szmery w sercu i od razu skierował na dalsze badania , wcześniej żaden z lekarzy badających moją córę nie zwrócił na nie uwagi !!! Gdyby nie Doktor moje dziecko pewnie by nie żyło lub czekało by na przeszczep serca ! Dziś 3 lata po operacji ma się świetnie , a po chorobie została tylko blizna!

Byłam pacjentką dr Turskiego od ok 5 roku życia, zmieniłam go dopiero w wieku 23 lat ze względu na wiek i miejsce zamieszkania. Przez te wszystkie lata nigdy mnie nie zawiódł. W dodatku jest bardzo uprzejmy. W razie potrzeby przyjmował też poza kolejnością, bez zapisów. Polecam Pana Doktora mniejszym i starszym dzieciom!

Zdecydowanie polecam dr Turskiego. Najlepszy pediatra jakiego znam.

Zdecydowanie polecam dr Turskiego. Najlepszy pediatra jakiego znam.

nie ma lepszego lekarza,chodzilam do innych ale nigdy zaden lakarz nie doradzil mi lepiej niz dr.Andrzej Turski ...Jezeli do pediatry to tylko do tego lekarza :)))

Lekarz-pediatra z powołania! Ma wspaniałe podejście do dzieci, a przy tym umie słuchać rodziców. Informacje przekazuje w bardzo jasny sposób, omawia możliwe sposoby leczenia, a antybiotyk przepisuje zawsze tylko w ostateczności(!)co uważam za niezwykle cenne. Uważny lekarz, nigdy nie bagatelizuje problemów, nie zostawia rodzica w niepewnosci czy oczekiwaniu, ewentualnie "dla sprawdzenia" kieruje do konkretnego specjalisty czy na dodatkowe badania. Cieszę się, że moje dzieci sa pod tak dobra opieką. Dodam, że dr Turski nie zmienia swojego podejścia do pacjenta i jego rodziców niezależnie od tego czy przyjmuje prywatnie czy w przychodni. Szczerze polecam!

U tego lekarza leczy się już moje drugie dziecko. Zdecydowanie polecam.

U tego lekarza leczy się już moje drugie dziecko. Zdecydowanie polecam.

Bardzo doby lekarz. Wzbudza zaufanie dzieci i rodziców. Potwierdzam, że antybiotyki stosuje w ostateczności. Tłumaczy sposób leczenia i rozważa różne mozliwości terapii.

Przy wizycie nigdy nie było problemu, trafne diagnozy,miły,uczynny,spokojny

Przy wizycie nigdy nie było problemu, trafne diagnozy,miły,uczynny,spokojny

Wciąż poszukujesz "Pediatra Gdańsk"?

Przychodnia Lekarska "Jasień" Przychodnia "Na Wzgórzu"
Jaworzniaków 37
80-180 Gdańsk