mgr Andrzej Tyczyński

Pan Doktor Andrzej Tyczyński to bardzo dobry chirurg. Jako człowiek bardzo miły,empatyczny,życzliwy dla innych. Świetny specjalista...

Bardzo dobry i rzetelny lekarz. Świetne zdiagnozował moja dolegliwość. Zaangażowanie na najwyższym poziomie, szczerze polecam

Nareszcie jeden z najlepszych chirurgów minionych dwóch dekad wrócił na przysługujące mu miejsce w Naszym mieście. 11 lat temu sam zrobił mi operacje guza na jelicie grubym - rak złośliwy. Do dziś jestem pod stałą kontrolą onkologiczną ,jestem bez chemii ale to już tylko i wyłącznie na moje ryzyko. Wszyscy onkolodzy z którymi mam kontakt stwierdzają ,że tylko dziękować Bogu i chirurgowi który tak przyłożył się do tak dokładnego powycinania tego co złe a przy tym jeszcze udało mu się uratować mnie od stomii.Dziękuję i pozdrawiam.

Zostałam skierowana do lekarza chirurga z pogotowia ratunkowego w Ostrzeszowie. Lekarz był bardzo nieprzyjemny, z pretensjami przyjmował mnie machając przed oczami skierowaniem ze złoscia na mnie o to ze pogotwie nie "poradzilo" sobie z moim urazem. Wyżył sie na mnie za swoja frustracje. Bardzo nie uprzejmy arogancki czlowiek. Mojej rany nawet nie dotknal z dystansu oceniajac jej stan.

Zna się na swojej pracy ,i podchodzi do pacjenta jak do człowieka

Zna się na swojej pracy ,i podchodzi do pacjenta jak do człowieka

Oj, poczucie humoru to on ma, ale inne niż moje. Uprzejmość wzrasta wraz ze wzrostem gratyfikacji, które ten Pan wymusza - bo jak inaczej nazwać wstrzymywanie recept czy możliwość konsultacji (ze skierowania kasy chorych) tylko podczas wizyt prywatnych itp itd.

Najlepszy chirurg w mieście!!!!!!!!!! Bardzo dobry specjalista i cudowny człowiek!!!!!!!!!!!!!!

Najlepszy chirurg w mieście!!!!!!!!!! Bardzo dobry specjalista
i cudowny człowiek!!!!!!!!!!!!!!

Super specjalista! Trzyma--- tak naprawdę----- ON w ryzach cały Oddział....Poczucie humoru dystans do samego siebie i bardzo obszerna wiedza teoretyczna i praktyczna. Bardzo dobrze wykonuje min gastroskopie . Jak masz problem chirurgiczny---DO dr Tyczyńskiego. Znam GO wiele lat i nigdy się nie zawiodłam.

Bardzo dobrze wykonuje min gastroskopie .
Jak masz problem chirurgiczny---DO dr Tyczyńskiego.
Znam GO wiele lat i nigdy się nie zawiodłam.