lekarz Andrzej Tynecki

2,1
2,2
2,2
2,1

Pan doktor bardzo dobrze wykonuje gastroskopię. Widać że ma doświadczenie i fach w ręku. Jego syn wspaniały i empatyczny młody pan doktor. Znakomicie wykonuje USG. Polecam. Jedynie mam sugestię do wspaniałego pana doktora, aby faktycznie coś zrobić z panią salową... Czy tam pielęgniarką. Bo psuje opinie o gabinecie. A lekarze to górna półka. Polecam

Spotkanie z p. Tyneckim miałam w szpitalu, na oddziale. Był nie tylko nieuprzejmy, ale i chamski. Jeśli chodzi o kompetencje zawodowe, to ani nie pomógł, ani nie zaszkodził. Pacjent był zdiagnozowany wcześniej na innym oddziale. Nawet z wypisaniem zwolnienia był problem. Powód, cytuję " nikt mi nie płaci dodatkowo za wystawienie zwolnienia". Szczerze mówiąc oniemiałam. Zwolnienie dostałam, po dłuższej wymianie zdań bez dopłaty. Podkreślam pacjent ubezpieczony.

Wizyta trwala pare minut,a czeka sie na nia dwie godziny nawet pod gabinetem. Jak sie umawiac na konkretna godzine to trzeba przyjsc juz godziny przed bo tyle ludzi na ta sama godzine. Pan mowi ze wszystko jest okej,a czlowiek pozniej sie dalej meczy z bolem,dowiaduje ze ma nadzerki przy innej wizycie u innego lekarza.

Byłem latem na usg brzucha i gastroskopii. Powiem tak, nie polecam nikomu. Nieprzyjemny lekarz nastawiony na kasę. Wykrył u mnie choroby trzustki, zapytałem co robić. W odpowiedz uzyskałem nie pic alkoholu. W miedzy czasie już następnego klienta wolał i dowodzenia. Zaznaczę ze usg trwało 3 min. Zmartwiony to złą wiadomością , po powrocie do Angli( mieszkam w UK) postanowiłem zbadać sie jeszcze raz. Okazało że jestem zdrowy jak ryba. USG trwało 30min i było przy mnie 3 osoby. Nie wspomnę o gastroskopii u pana Tyneckiego. Zrobiłem gastroskopię w Anglii( przyjemnie i zaznaczę ze bez znieczulenia. U pana Tyneckiego istny horror i ból.

Lekarz przyjmuje na NFZ jak i prywatnie ,,Państwowo wizyta trwa 5 minut ,od lekarza nic się nie dowiesz ,opryskliwy ,nie miły,sugeruje żeby przyjsc do niego prywatnie ,,tak jest u nas służba zdrowia!!!

Wyzdrowiałem , a czy w czasie wizyty ktoś mi rączki całuje to obojętne . Ma być profesionalnie , a tu jest

NIKOMU NIE POLECAM TEGO LEKARZA!!! Robił mi prywatnie gastroskopię, był bardzo niedelikatny (mam porównanie z innym lekarzem). Potrafi tylko zedrzeć kasę. Za samo odebranie wyniku i 5 min rozmowy skroił 50zł. Jest gburowaty i olewający. Wykrył u mnie celiakię, nastraszył śmiercią. Nadal bolał mi żoładek, ale lekarz twierdził że to od stresu. Musiałam i tak iść do internisty i tam otrzymałam pomoc. A dr Tynecki tak mnie zraził do gastroskopii, że od pół roku boje się iść na kontrolne badanie do kogokolwiek.

Wizyta publiczna (pobyt w szpitalu) i prywatna. Dr Tynecki powinien ulice zamiatać, nie zna się wcale na swojej pracy, nie umie nic, strzela jak w ruletkę jeśli chodzi o dolegliwości jakie mogą dokuczać! Nie angażuje się w swoją pracę, rolę, traktuje ludzi jak głupich ! Stanowczo odradzam !!! Proszę jechać do Białegostoku bądź popytać, poszukać jakiegoś innego lekarza!!! Dr Tynecki - Ordynator Oddziału Wewnętrznego w suwalskim szpitalu to chodzący kataklizm!

Nie polecam nikomu! Uważam, że Pan Tynecki z delikatnością, jaką mi okazał, powinien pracować jako rolnik. Jest niesympatyczny, empatia to obce mu pojęcie. Myślę, że umawianie wizyty na daną godzinę jest bezsensowne- w gabinecie rządzi prawo "kto pierwszy ten lepszy".

Naprawdę nie wiem o co chodzi tym wszystkim, którzy wpisali tutaj bardzo złe opinie temu lekarzowi? Ja miałam skierowanie do szpitala, a po przeczytaniu opinii na temat ordynatora gastrologii przestraszyłam się i zaczęłam szukać innego specjalisty do skonsultowania moich problemów zdrowotnych. Wyszło jednak inaczej i umówiłam się z A, Tyneckim na wizytę prywatną. Lekarz okazał się sympatycznym człowiekiem, chociaż nie gadułą. Uważam, że jest osobą wrażliwą na pacjenta i jego problemy. Poświęcił mi sporo czasu oraz cierpliwie i spokojnie odpowiadał na zadawane pytania rozwiewając obawy czy wątpliwości. Pani pielęgniarka towarzysząca ...

Pani pielęgniarka towarzysząca lekarzowi w trakcie badań była ciepłą, uśmiechniętą i życzliwą osobą, a jej obecność w trakcie badań (kolonoskopii), udzielane instrukcje dotyczące odpowiednich zachowań oraz rozmowa w trakcie badania pozwoliły przejść przez nie dużo spokojniej. Nie rozumiem więc skąd te wszystkie wrogie komentarze? Ludzie nie zamieszczajcie tak niesprawiedliwych wpisów, bo czyni to zamęt w głowach innych pacjentów, którzy poszukują pomocy i po przeczytaniu takich tekstów (jeśli nie ma się wyjścia i na wizytę i tak trzeba pójść)idą z duszą na ramieniu obawiając się tego co ich spotka. JA SPOTKAŁAM SIĘ Z SYMPATYCZNYM I CIEPŁYM PRZYJĘCIEM. Dziękuję za pomoc. Życzę sukcesów w pracy i więcej obiektywnych wpisów w tym miejscu. :)