lekarz Andrzej Tyszka

Spotkałam dr Andrzeja Tyszkę na Izbie Przyjęć w Szpitalu św. Zofii, w trudnych dla mnie okolicznościach. Mimo presji czasu i napięcia, jakie towarzyszy nagłym przypadkom, doktor nie spieszył się, wykazał dużo spokoju i cierpliwości, a przede wszystkim postawił rzeczową diagnozę. Bez owijania w bawełnę, ale też bez niepotrzebnej histerii. Wyszłam z poczuciem, że wiem co i dlaczego mam robić. Ponieważ ze wszystkich (wielu) lekarzy, z którymi miałam w tym okresie kontakt, do niego poczułam największe zaufanie, wracałam do Andrzeja Tyszki na wizyty w przychodni przyszpitalnej. Na żadnym etapie się nie pomylił, nie zbagatelizował żadnego objawu, pamiętał historię choroby, niezmiennie miał dla mnie czas i cierpliwość do trudnych pytań. Do końca trudnego leczenia, które ostatecznie zakończyło się hospitalizacją i poważnym zabiegiem, mogłam liczyć na jego kompetencje, empatię i szacunek dla mnie, jako człowieka. Nigdy mu tego nie zapomnę. To lekarz z prawdziwym powołaniem.

Dr. Tyszka jest najlepszym lekarzem, u którego kiedykolwiek zdarzyło mi się być. Jest ciepłym i przemiłym człowiekiem, dbającycym o pacjenta lekarzem. Ma wiedzę, którą potrafi przekazać. Wnikliwie bada, odpowie na każde pytanie. Chodziłam kilkanaście lat po rożnych ginekologach, zarówno państwowo jak i orywatnie i z całą odpowiedzialnością powiem, że nie zamieniłabym Pana Doktora na żadnego innego lekarza. Teraz prowadzi moją drugą ciążę :)

byłam pod opieką dok .Tyszki w szpitalu bardzo kompetentny lekarz wytłumaczy w czym jest problem wysłucha cierpliwie uprzejmy polecam

Najlepszy lekarz jakiego spotkalam. Z zza wysokim tsh i PCOS blakalam sie po lelarzach kilka lat az trafilam do dr. Tyszki. Pon doktor od razu sie mna zajal kompleksowo. Jest bardzo cierpliwy, wyrozumialy i zyczliwy. Jestem ogromnie wdzieczna za tak wspaniale leczenie

Wciąż poszukujesz " Warszawa"?

Maciej Krajewski

Emilii Plater 47 lok.73
Kosmetyczno Lekarska Spółdzielnia Pracy "Izis"Lecznica Nr 34
Emilii Plater 47
Specjalistyczna Poradnia Psychologiczna Centrum
ul. Modlińska 199 A / 51 ( 5 piętro)
NZOZ Centrum Zdrowia Kobiet
ul. Zygmunta Modzelewskiego 35 / 9 ( metro Wilanowska)
VeritaMed
Londyn
Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)