dr Andrzej Waciuta

Chirurg dziecięcy

Dr Andrzej Waciuta to fantastyczny człowiek i lekarz o wybitnych kompetencjach.10 lat temu operował naszego syna po bardzo poważnym wypadku samochodowym ( obrażenia wielonarządowe, krwawienie podpajęczynówkowe). Panu Doktorowi zawdzięczamy powrót naszego syna do pełnej sprawności.Bez względu na upływające lata,zawsze będziemy pamiętać to,co Pan Doktor zrobił dla naszego syna , brak nam słów na wyrażenie uznania dla dr Waciuty. Jesteśmy bardzo wdzięczni.

Profesjonalista pod każdym względem, a do tego bardzo uprzejmy. Kompetentny , rzetelny lekarz. Godny polecenia!

Profesjonalista pod każdym względem, a do tego bardzo uprzejmy.
Kompetentny , rzetelny lekarz.
Godny polecenia!

Dr Waciuta operował w kwietniu 2014 naszego 5,5 letniego synka - po poważnym złamaniu nadłokciowym prawej ręki. To jemu zawdzięczamy sprawność naszego dziecka i będziemy wdzięczni do końca życia! To Anioł, nie człowiek!

Dr. Waciuta to wspaniały człowiek i rewelacyjny lekarz ortopeda. Operował kolano mojemu synowi w szpitalu na nieklanskiej. Ma ogromna cierpliwość do dzieci i dorosłych:) Serdeczny, ciepły i zna się na swojej pracy. Polecam!

Operował mojego dwudniowego synka (dziś pięcioletni zdrowy chłopczyk)w szpitalu w Warszawie na Niekłańskiej. Jego pozytywne podejście oraz pełen profesjonalizm wzbudza od razu zaufanie.

Wciąż poszukujesz "Chirurg dziecięcy Warszawa"?

Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
ulica Wynalazek 4
Centrum Perynatologii
Kasprzaka 17 A
Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D
Chirurgia plastyczna i odtwórcza dzieci i dorosłych
Kozia 9 m.16
Prywatny Gabinet Lekarski
al. Stanów Zjednoczonych 23/14
SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13
05-400 Otwock
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)