dr Andrzej Waciuta

Chirurg dziecięcy

Dr Andrzej Waciuta to fantastyczny człowiek i lekarz o wybitnych kompetencjach.10 lat temu operował naszego syna po bardzo poważnym wypadku samochodowym ( obrażenia wielonarządowe, krwawienie podpajęczynówkowe). Panu Doktorowi zawdzięczamy powrót naszego syna do pełnej sprawności.Bez względu na upływające lata,zawsze będziemy pamiętać to,co Pan Doktor zrobił dla naszego syna , brak nam słów na wyrażenie uznania dla dr Waciuty. Jesteśmy bardzo wdzięczni.

Profesjonalista pod każdym względem, a do tego bardzo uprzejmy. Kompetentny , rzetelny lekarz. Godny polecenia!

Profesjonalista pod każdym względem, a do tego bardzo uprzejmy.
Kompetentny , rzetelny lekarz.
Godny polecenia!

Dr Waciuta operował w kwietniu 2014 naszego 5,5 letniego synka - po poważnym złamaniu nadłokciowym prawej ręki. To jemu zawdzięczamy sprawność naszego dziecka i będziemy wdzięczni do końca życia! To Anioł, nie człowiek!

Dr. Waciuta to wspaniały człowiek i rewelacyjny lekarz ortopeda. Operował kolano mojemu synowi w szpitalu na nieklanskiej. Ma ogromna cierpliwość do dzieci i dorosłych:) Serdeczny, ciepły i zna się na swojej pracy. Polecam!

Operował mojego dwudniowego synka (dziś pięcioletni zdrowy chłopczyk)w szpitalu w Warszawie na Niekłańskiej. Jego pozytywne podejście oraz pełen profesjonalizm wzbudza od razu zaufanie.

Lekarz wyjątkowy!!! polecam za cełego serca - jak trafiłam do szpitala na niekłańską z córką (złamanie nadkłykciowe z przemieszczeniem) zajął się nami naprawdę wyjątkowo. Jest to opanowany, uprzejmy i wyjątkowo kompetentny lekarz (profesjonalizm i ciepło bije od niego na odległość :-)). tłumaczy zawiłości medyczne tak że laik też wszystko rozumie. po przedstawieniu wstepnej diangozy wraz z informacjami o dalszym postępowaniu:zabieg, gips, ew rehabilitacja... tak wszysko wyjaśnił, że naprawdę nie cisnęły się na usta żadne dodatkowe pytania bo już wszystko zostało powiedziane i wytłumaczone. za tydzień idziemy na zdjęcie gipsu, ale nie spodziewam się żebym była zmuszona dopisać negatywną ocenę nt efektu zabiegu wykonanego przez tego wspaniałego lekarza. nawet widziałam że moja 4 letnia córeczka od razu mu zaufała :-)

Wspaniały lekarz,cierpliwy,uprzejmy. Operował mojego synka w szpitalu na ul. Niekłańskiej. Jego trafna decyzja i pełen profesjonalizm spowodowały szybki powrót do zdrowia małego pacjenta. Spokój i uprzejmość tego lekarza w stosunku do małych pacjentów i ich rodziców to lek na ogromny stres, który towarzyszy każdemu kto znajdzie sie na oddziale szpitalnym. Oby więcej takich lekarzy

Doktor Waciuta operował mnie na Kopernika lub na Niekłańskiej już dokładnie nie pamiętam. Regularnie trafiałam na oddział dysplazja stawu biodrowego. Mimo, że byłam małym smarkaczem zapamiętałam go jako cudownego człowieka. Lekarz rewelacyjny, wiem, ze dobry specjalista, szkoda, że dziecięcy. Ortopedy dla dorosłych już żadnego dobrego nie znalazłam, a szkoda bo w przyszłości czeka mnie wymiana stawu biodrowego. Z całym sercem mogę polecić Pana Doktora. Był w zespole ordynatora Okłota. Tym dwóm facetom zawdzięczam to, że sukcesywnie składali moje biodro, i że jestem na nogach:-)

Lekarz bardzo kompetentny, opanowany bardzo uprzejmy,nie pozostawi pytań bez odpowiedzi bardzo dobry specjalista. Polecam!

swietny lekarz, kompetentny a przy tym niezwykle uprzejmy szczerze polecam

swietny lekarz, kompetentny a przy tym niezwykle uprzejmy
szczerze polecam