lekarz Andrzej Walczak

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Pan dr A.Walczak to wspaniały i życzliwy człowiek, o dużej empatii do pacjenta. Jego wola niesienia pomocy chorym jest nieograniczona. Stara się w sposób przystępny zaproponować i wyjaśnić proces leczenia, przy czym drugiego człowieka, pacjenta traktuje w rozmowie jak partnera. Jest pod każdym względem profesjonalistą. Jestem wdzięczna Panu doktorowi za zaopiekowanie się moją mamą w jej chorobie, jednocześnie jestem pod dużym wrażeniem takiego podejścia do pacjenta. Dziękuję w imieniu swoim i mamy. Córka pacjentki A.Wilgocka

Dziękuję w imieniu swoim i mamy.
Córka pacjentki A.Wilgocka

Doktor jest Aniołem i niema takiego drugiego człowieka.Doktor uratował mojego tatę,który już prawie odszedł na parę minut tego nie da się opisać słowami .Doktor opiekował się moim tatą do końca a także nami,potrafił wytłumaczyć a nawet zadzwonić co dzieje się z tatą. Dla mnie jest wspaniałym lekarzem dla którego nie mam słów podziękowania bo i to jest za mało.Życzę Panu dużo zdrówka i siły dla pacjentów a także wytrwałości bo Pana praca jest bardzo ciężka.Pozdrawiam Córka Zdzisława Polowczyka.