lekarz Andrzej Walorski

Kompetencja w każdym calu. Korzystam z jego porad od 20 lat, poprowadził moje 3 ciąże. Nigdy się nie zdarzyło by nie powiedział co mi dolega, zawsze zleca badania refundowane, nie naciąga na drogie leki. Co ja zrobię jak pójdzie na emeryturę. Takich lekarzy już nie ma.

Lekarz bardzo dobry prowadził moje 2 ciąże i endometriozę którą zdiagnozował bardzo szybko i udało się ją wyleczyć w zaledwie 3 miesiące. Uprzejmy, miły, dowcipny, niedrogi. Godny mojego polecenia nie zmieniłabym teraz ginekologa za nic a właściwego szukałam kilka lat i żaden nie miał tak fajnego podejścia do pacjentki a ten jest miły delikatny i zawsze mówi jakie badania właśnie będzie robił żeby się nie bać;)POLECAM!!

Super lekarz,miły,uprzejmy,kompetentny,czasem zabawny.W czasie wizyty miła atmosfera,fachowo podchodzi do tematu.Prowadził moją ciążę,karta ciąży skrupulatnie prowadzona,robione wszystkie wskazane badania,dla swoich pacjentek dostępny nawet pod prywatnym numerem,pomoże w każdej sytuacji.Leczę się u niego już 12 lat.Naprawdę lekarz godny polecenia.

To bardzo dobry lekarz.Na każde pytanie chętnie odpowiada.Bada bardzo dokładnie.Jest delikatny i z każdym problemem dzwoniąc do niego na prywatny telefon chętnie odpowiada, a nawet gdy jest potrzeba, to o każdej porze dnia chętnie przyjmie. Zdecydowanie polecam tego lekarza.

Zdecydowanie polecam tego lekarza.

ja jestem zadowolona z tego lekarza,prowadzil moja ciąże,na kazdej wizycie mialam robione usg,,nie wykonal u mnie tylko badania na paciorkowca,wiele mówil na temat dzidziusia,raz skierowal mnie na patologie,bo nie byl pewny swojej opini.polecam

TYPOWY RELIKT PRL. Nieuprzejmy i niedostępny.

TYPOWY RELIKT PRL. Nieuprzejmy i niedostępny.

Lecze się u doktora walorskieg i musze sie zgodzic z poprzednim komentarzem nigdy nie mówi co kobiecie dolega. Gdy zaszłam w ciaże i byłam na pierwszym badaniu to nie poinformowałm mnie ze jestem w ciązy tylko dał zdjecie usg i musiałam sama sie domyslec, tez mi lekarz

Ten lekarz kompletnie minął się z powołaniem.Nie dość,że nie jest zbytnio miły, to do tego nie mówi pacjentowi co mu dolega.Wypisuje drogie recepty.Moja siostra była u niego z córką-wtedy było dosyć poważnie, a lekarz jej odpowiedział:"Widocznie te typy tak mają".Nie polecam-wręcz odradzam.