lekarz Andrzej Warczak

Psychiatra

Bardzo polecam pana doktora.W moim przypadku trafna diagnoza i perfekcyjnie dobrane leki pozwoliły mi szybko wrócić do komfortowego funkcjonowania.

Człowiek niezwykle empatyczny, bezpretensjonalny, co w tej specjalności lekarskiej jest kluczowe. Terapię planuje trafnie co skutkuje efektami.

Super lekarz godny polecenia ciepły,przyjazny,przyjemny bardzo mi pomógł w depresji wysłuchał ,doradził ,dobrał odpowiedni lek♥️czuje się szczęśliwsza

Zarejestrowalem sie do tego lekarza jakies dwa tygodnie przed przyjazdem do kraju. Bylem tylko tydzien i mialem mnostwo sraw do zalatwienia a wizyta u specjalisty byla dla mnie priorytetem. Wchodze wiec w dany dzien i godzine a tam ponad dziesiec osob czekajacych w kolejce.Pytam wiec jednego z pacjentow jak to jest a on mi na to ze to normalne!!! Ludzie w ten sposob pan doktor podchodzi do pacjentow. Ma dobre opinie wiec nie przejmuje sie ze kos tam czeka.Tutaj widac ewidentnie ze pan Warczak kieruje sie mottem pracy " KASA MUSI SIE ZGADZAC!" a pacjent,szacunek do niego i jego czasu jest daleko z tylu. NIE POLECAM TEGO PANA !!!!! Jawnie pokazuje gdzie ma swoich pacjentow i ich czas,tutaj liczy sie tylko pieniadz !!!!!

Bardzo miły Pan! Miałam pewne obawy odnośnie wizyty u psychiatry - żadne się nie spełniły. Zaskoczył mnie tym, że potrafił podejść do problemu jak człowiek, a nie tylko specjalista od chorób. Potrafił doradzić, co powinnam zrobić - rada jak od przyjaciela. Obiektywnie patrzy na problemy. Do tej pory myślałam, że tylko ja jestem winna swoim problemom, a Pan doktor przekonał mnie, że tak nie jest Jeśli idziecie z wizytą do Pana Warczaka, to naprawdę nie ma się czego bać i można być szczerym. Teraz chcę chodzić do tego Pana albo do nikogo :)

Lekarz traktujacy pacjenta i rodzine całościowo. Poświeca tyle czasu ile trzeba, czasem godzinę, a czasem kilka minut, rozumiejący i wspierający na każdym etapie leczenia.

Jeden z najlepszych lekarzy jakiego spotkałam. Miły, uśmiechnięty, kiedy była taka potrzeba potrafił długo i cierpliwie wysłuchać i doradzić. Jeśli przychodziłam tylko po przedłużenie leków rzeczywiście wizyta nie była długa. Od wielu lat podtrzymuje mnie przy życiu i wspiera. Dziękuję Panie Doktorze!

Bardzo mi pomógł, odzyskałem wiarę w siebie.

Bardzo mi pomógł, odzyskałem wiarę w siebie.

Pan doktor jest wspaniałym fachowcem, wyciągnął mnie z choroby, ma świetne podejście do pacjentów, zawsze uśmiechnięty i życzliwy.

nie rozumiem nie których waszych komentarzy pomyślcie sobie jak wy byście byli na jego miejscu praca,praca i jeszcze raz praca cały swój dzień spędza na leczeniu ludzi