lekarz Andrzej Warczak

Psychiatra

Bardzo miły Pan! Miałam pewne obawy odnośnie wizyty u psychiatry - żadne się nie spełniły. Zaskoczył mnie tym, że potrafił podejść do problemu jak człowiek, a nie tylko specjalista od chorób. Potrafił doradzić, co powinnam zrobić - rada jak od przyjaciela. Obiektywnie patrzy na problemy. Do tej pory myślałam, że tylko ja jestem winna swoim problemom, a Pan doktor przekonał mnie, że tak nie jest Jeśli idziecie z wizytą do Pana Warczaka, to naprawdę nie ma się czego bać i można być szczerym. Teraz chcę chodzić do tego Pana albo do nikogo :)

Lekarz traktujacy pacjenta i rodzine całościowo. Poświeca tyle czasu ile trzeba, czasem godzinę, a czasem kilka minut, rozumiejący i wspierający na każdym etapie leczenia.

Jeden z najlepszych lekarzy jakiego spotkałam. Miły, uśmiechnięty, kiedy była taka potrzeba potrafił długo i cierpliwie wysłuchać i doradzić. Jeśli przychodziłam tylko po przedłużenie leków rzeczywiście wizyta nie była długa. Od wielu lat podtrzymuje mnie przy życiu i wspiera. Dziękuję Panie Doktorze!

Pan doktor jest wspaniałym fachowcem, wyciągnął mnie z choroby, ma świetne podejście do pacjentów, zawsze uśmiechnięty i życzliwy.

zmienił sie ...Leczę się już długo u Niego wyciągnał mnie z najgorszego ale pozostawił w połowie drogi a teraz nsjbsrdziej potrzebuje fachowej opieki, nie wiem co mam dalej zrobić z sobą ... kiedyś każdego traktował indywidualnie, jezeli moja choroba Go przerosła mógł mi powiedzieć że nie da rady, nie wiem co dalej, naprawdę nie wiem mam mętlik w głowie...

Bardzo mi pomógł, odzyskałem wiarę w siebie.

Bardzo mi pomógł, odzyskałem wiarę w siebie.

nie rozumiem nie których waszych komentarzy pomyślcie sobie jak wy byście byli na jego miejscu praca,praca i jeszcze raz praca cały swój dzień spędza na leczeniu ludzi

Jest rewelacyjny!!!!! Dziś byłam u Pana Doktora i jestem zadowolona jak nigdy! Ten człowiek wyleczył mojego ojca, a dziś mnie dał nadzieję że będzie lepiej. Dziekuje

Chodziłem do tego lekarza długo i nic złego bym do dziś nie napisał,gdyby nie to że doktor warczak kiedyś długo i uprzejmie słuchał pacjentów, a dziś trzymał krótko i był inny niż wcześniej a leczę sie jakieś 2 lata. Jeżeli kolejna wizyta będzie taka rezygnuję.

super doktor dlugo sie leczylam ale dal rade

super doktor dlugo sie leczylam ale dal rade

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Grudziądz"?

Donata Kasprzak

Psychiatra dziecięcy
"J. K. -21" Sp. z o. o. w Grudziądzu
ulica Ikara 4
86-300 Grudziądz

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ul. Legionów 57 budynek 5
88-100 Świecie
Zespół Poradni Specjalistycznych
Rydygiera 15/17
86-300 Grudziądz
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Ars Medica"
Waryńskiego 6
Oliwia Masalska