lekarz Andrzej Warlewski

Lekarz rodzinny

Super doktor nie znam lepszego:)polecam nie żaluje badań a to ważne.Mily uprzejmy godny polecenia bez dwoch zdań.

Dla mnie to prawdziwy lekarz z powolania. Dokladny, uprzejmy, konkretny, wszystko naj naj. Przenioslam cala rodzine do p.Warlewskich i to byla najlepsza decyzja w kwestii wyboru lekarza. Dzieci mialam wczesniej na Lowickiej- zostawie to bez komentarza.

Nie poznalem nigdy lepszego lekarza - Pan doktor jest bardzo uprzejmy, kulturalny, stara się przepisywać tańsze odpowiedniki leków (jeśli takie istnieją dla danej dolegliwości) do tego zawsze się interesuje pacjentami - idealny lekarz rodzinny zdecydowanie najlepszy w Jastrzębiu Zdroju i okolicach - a wiem co mówię bo miałem do czynienia z kilkoma różnymi lekarzami - albo byli nieuprzejmi, , bądź też nie chcieli przepisywać skierowań na badania - wszystko to całkowite przeciwieństwo - oby więcej takich lekarzy było w Polsce :)

Polecam gorąco ! Nie ma lepszego lekarza :)

Polecam gorąco ! Nie ma lepszego lekarza :)

najlepszy lekarz... konkretny , spokojny i cierpliwy,

najlepszy lekarz... konkretny , spokojny i cierpliwy,

1A SUPER. LEKARZ Z POWOŁANIA ZA WSZELKĄ CENE CHCE POMÓC NAWET KOSZTEM NATYCHMIASTOWEJ NAUKI Z PODRRĘCZNIKÓW.

1A SUPER. LEKARZ Z POWOŁANIA ZA WSZELKĄ CENE CHCE POMÓC NAWET
KOSZTEM NATYCHMIASTOWEJ NAUKI Z PODRRĘCZNIKÓW.

POLECAM wszystkim. mieszkam na moszczenicy leczyłam siebie i dzieci teraz tez leczę właśnie u Pana DR. Warlewskiego. zaufaliśmy mu jest lekarzem z powołania dobrze i fachowo leczy swoich pacjentów tych mniejszych i większych. Przejmuje sie problemami ludzkimi. Dziekuje za pomoc i opieke

Lekarz z powołania,mało jest takich lekarzy w moim mieście.

Lekarz z powołania,mało jest takich lekarzy w moim mieście.

a ja sie nie zgadzam , nie zdaje sobie sprawy jak niszczy tych co bez opamietania biora psychotropy ktore on im przepisuje bez opamietania bo chcą , robil tak z moim kuzynem teraz kuzyn jest po operacji watroby z psychotropow ktore lekarz mu pisal dlatego ze chcial i sie uzaleznial od nich nie zawsze lekarz ktory pisze wszystko co sie chce nie zdaje sobie sprawy jak szkodzi ludziom nie polecam

SUPER LEKARZ otworzył u nas poradnie w swoim prywatnym domu.... i 100% zadowolenia...wyleczyl mojego malego bo w poprzedniej poradni twierdzili ze jest zdrowy a to byly bzdury..... WIELKI PLUS DLA DOKTORA WARLEWSKIEGO