lekarz Andrzej Wesoły

2,7

Za 10 minut wizyty i nacięcie zbioru bakteryjnego wziął 100! a przez telefon umawiał się na 70 zł! nawet nie zbadał i szybko spławił. Nie polecam nikomu takiego lekarza!!!!

Poszłam z wizytą do tego lekarza ponieważ mój lekarz był na urlopie a mnie bardzo rozbolał lewy jajnik oraz spóźniał się okres, po zrobieniu testu ciążowego i wyniku pozytywnym udałam się do lekarza, gdyż nie pokoił mnie ból (2 lata wcześniej miałam cystę na tym jajniku i bałam się że znów się odnowiła i zaszkodzi ciąży). Doktor Wesoły kazał mi się rozebrać i zrobił USG na brzuchu co w tym przypadku było dla mnie dziwne jak można stwierdzić tak wczesną ciąże (ok.3tyg) badaniem Usg na brzuchu, stwierdził że odnowiła mi się cysta i prawdopodobnie jestem w ciąży pozamacicznej od razu chciał wypisać leki poronne. Spojrzałam na niego z wielkim szokiem a on łaskawie spytał: "To chce Pani tego dziecka" odpowiadziałam że tak i zmienił ton. Nie polecam!!! Po wizycie u innego lekarza i skierowaniu do szpitala, zrobieniu kompleksowych badań okazało się, że jestem w normalnej, zdrowej wczesnej ciąży i teraz czekam na przyjście na świat mego dzidziusia a ten lekarz jak dla mnie to rzeźnik.

Zdecydowanie polecam! Lekarz z dużym doświadczeniem - znakomity profesjonalista. Wcześniej byłam u 3 innych lekarzy i nikt nie potrafił mi pomóc tylko wyciągali pieniądze! Dopiero koleżanka poleciła mi doktora Wesołego i od razu udzielił mi fachowej pomocy. W rezultacie po 3 wizytach moja choroba ustąpiła całkowicie.