dr n. med. Andrzej Wester

Kardiolog

Doktor na pierwszy rzut oka uprzejmy ale nie slucha pyta kilka razy o to samo obejrzal wynik coś półrocza i powiedział że nic się nie da zrobić. Za mało empatii dokorze

Bardzo dziękuję za uratowanie serca mojego Ojca, za życzliwe podejście, za ciepło i profesjonalizm. B.S

Lekarz poświęcił mojej żonie 15minut na prywatnej wizycie. Czytając opinie na tej stronie wybraliśmy się do niego mając nadzieje że wykona jakieś inne specjalistyczne badania a tu nawet EKG nie zrobił. Poczytał sobie wyniki z przed roku i tyle. Gdzie stan zdrowia zony się pogarsza i dlatego się wybraliśmy do Kardiologa...

wspaniały człowiek i wspaniały lekarz

wspaniały człowiek i wspaniały lekarz

Kompetentny, mily, czujesz, ze jest toba zainteresowany

Kompetentny, mily, czujesz, ze jest toba zainteresowany

Kompetentny,potrafi w skupieniu wysłuchać pacjenta a po postawieniu diagnozy obrazowo opisać ją choremu. Widać, że ma powołanie i wiedzę. Bardzo polecam.

Pełen profesjonalizm ! Wzbudza zaufanie, koronarografia w jego wykonaniu to przyjemność prawie.

Fachowiec, a do tego podchodzi do pacjenta z sympatią i zrozumieniem. Uratował życie mojego taty za co jestem mu bardzo wdzięczna.

Wspaniały człowiek, doskonały lekarz.

Wspaniały człowiek, doskonały lekarz.

Najlepszy kardiolog inwazyjny jakiego kiedykolwiek widziałam w akcji. Ręce które leczą.Właściwa osoba na właściwym miejscu. Ma niesamowity dar w rękach.