lekarz Andrzej Wikarek

Lecze sie u doktora od prawie 10 lat.dzieki niemu mam syna i jestem w drugiej ciazy mimo ze byli tacy co mowili ze nie bede miec dzieci.IBardzo dobre podejscie ,nie lubie spietych lekarzy a z nim zawsze mozna pozartowac.polecam

Trafiłam do doktora przez koleżanke,zaraz na pierwszej wizycie postawił trefną diagnoze ,bardzo uprzejmy, ma czas na rozmowe,a przebywając w szpitalu dzięki niemu czułam się bezpiecznie.WSPANIAŁY LEKARZ.BEATA

dr.jest super mily dokladny bardzo cierpliwy sympatyczny wspanialy specjalista lekarz z powolania

nie polecam tego lekarza,mało interesuje się pacjentką mimo iż non-stop chodziłam prywatnie...ma głupie żarty nie stosowne momentami do sytuacji,kazał mi jeszcze czekać na poród 10 dni a ja mówiłam o moich bólach lecz zostały zlekceważone :( a na drugi dzień urodziłam córeczkę-ciesze się iż nie odbierał jednak mojego porodu...NIE POLECAM !!!

LEKARSKA POMYŁKA NIC DODAĆ NIC UJĄĆ !!!! NIE POLECAM BEATA

LEKARSKA POMYŁKA NIC DODAĆ NIC UJĄĆ !!!! NIE POLECAM BEATA

SUPER. SUPER. POLECAM WSZYSTKIM. BARDZ DOBRY W USG. BARDZO MILE PODEJSCIE DO KOBIET.