dr n. med. Andrzej Wilczyński

2,6
2,6
2,5

Nie polecam tego"lekarza" na porodówce w Starogardzie Gdańskim niestety miałam przyjemność go poznać dziękuję bardzo. Byłam 13 dzień po terminie gdy pytała m co ze mną będzie kiedy bd działać to powiedział skup się na porodzie wyłącz telewizor i się skup masz jeszcze czas. No a na 14 po terminie okazało się że nie mam już wód i jeszcze kilka godzin i nie wiadomo co by było z dzieckiem. Nie polecam. Słyszałam dużo różnych historii o Panu. Moim skromnym zdaniem nie powinien Pan wykonywać tego zawodu.

Od 200 do 850 zł brał od pacjentek ginekolog Andrzej W. za zabiegi, które wykonywał w ramach kontraktu z NFZ. Teraz stanie przed sądem. I to nie pierwszy raz. Okazało się bowiem, że na swoim koncie ma już wyrok w zawieszeniu. https://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,23275191,ginekolog-wykonywal-zabiegi-na-nfz-a-mimo-to-bral-za-nie-pieniadze.html

Zwykły oszust i naciągacz!! Wmawiał mi chorobę której nie mam, po czym zaproponował zabieg oczywiście prywatnie u niego!! Kawał złodzieja i krętacza!!

Przestrzegam przed nim wszystkie kobiety! Próbował wmówić mi, ze jestem poważnie chora a on szybko i sprawnie mnie wyleczy. Oczywiście prywatnie. Dwaj inni ginekolodzy wykluczyli jego diagnozę. Dla mnie dr.Wilczyński to zwykły oszust!

mało delikatny podczas badania,lecz dobry diagnosta,gorzej z leczeniem. Wypisywanie recept na tabletki antykoncepcyjne to nie jest leczenie.

UNIKAJCIE TEGO LEKARZA!!!BEZ SKRUPUŁOW WMAWIA CHOROBE I NACIAGA NA LECZENIE W SWOIM GABINECIE!DZIWIE SIE ZE KTOS TAKI WYKONUJE TAK POWAZNY ZAWOD.MI WMOWIL GUZA,PO WIZYCIE U PARU INNYCH LEKARZY W CELU POTWIERDZENIA -OKAZALO SIE NA SZCZESCIE ZE JESTEM ZDROWA I NIC MI NIE DOLEGA:)!JAK TAK MOZNA ROBIC?!UNIKAJCIE TEGO "CZLOWIEKA" DLA WASZEGO DOBRA DZIEWCZYNY!!!

Najlepszy lekarz ginekolog jakiego miałam.Jak czytam pozostałe opinie to zastanawiam się czy te kobiety były u tego samego lekarza.W czasie każdego badania można zobaczyć co robi, sam opowiada pacjentce co teraz widzi jak wygląda jak powinno być i jak jest:)Nikogo nie naciąga na żadne zabiegi zawsze podaje alternatywę.Ten lekarz opiekował się moją mamą w ciąży i po niej.Teraz mam 23lata i też korzystam z wiedzy tego lekarza...jak już podejmę decyzję o byciu mamą to nie wyobrażam sobie nikogo innego niż jego bym mnie prowadził.Jedyne czego można się dowiedzieć dodatkowo przez takie forum to to że u nas w Polsce łatwo jest zniszczyć kogoś przez tak okrutne i nieprawdziwe opinie i podpisać się ANONIMOWY!

Ten lekarz jest chory psychicznie. Starałam sie o dziecko. Miał doprowadzić mnie to ciazy, a pozniej prowadzić cała ciaze. Nie zrobił mi żadnych badań hormonalnych, nie zlecił badania nasienia męża, ani nic z tych rzeczy od razu przepisał mi leki, robił zabiegi, usypial mnie i bral za to tysiące złotych. Gdy w końcu stwierdził upragnioną ciaze,mogłam sie nią cieszyć tylko pare dni bo powiedział, ze ciaza jest martwa i na drugi dzień kazał przyjechać na lyzeczkowanie do jego prywatnego gabinetu za cenę 1000zl, natomiast inny lekarz tego samego dnia stwierdził, ze żadnej ciazy nie ma!!! To w jaki sposób oszukał mnie ten lekarz jest straszne. Podobno ma wiele spraw o oszukiwanie pacjentek, szkoda tylko, ze nic z tym nie robią i ten psychicznie chory człowiek dalej ma prawo wykonywać swój zawód!!!

Boże litości,gdzie jest sprawiedliwość!Dlaczego pozwolili nadal mu być lekarzem?Naciąga pacjentki jak tylko może.Tylko kasa kasa ,a kto nie zapłaci jak ma nadzieję,że jest pod opieką super specjalisty.Dopiero jak dojdzie do tragedii i rodzina będzie miała siłę walczyć to wreszcie ktoś się obudzi i dobiorą mu się do tyłka.Jak on może popatrzeć się w lustro i pomyśleć,że jest z siebie dumny.A tak na marginesie gdzie jest w tym syfie jego wspaniała żona są takim cudownym,nietykalnym małżeństwem nie widzi nie czuje,że to co robi jej mąż to wielka ściema.Ja też jak niedoświadczona małolata dałam się zmanipulować i sypałam srebnikami panu doktorowi do sakiewki.

Najlepszy ginekolog jakiego znam, polecam.

Najlepszy ginekolog jakiego znam, polecam.