dr n. med. Andrzej Wilk

2,5
2,6
2,4
2,5

Dziękuję Panu ,że Pan uważa moją żonę za zdrową.Moja żona , czemu jest bardzo chora. Żaden lekarz psychiatra, psycholog nie wyleczył mojej żony.Bardzo chciała funkcjonować normalnie.Niestety choroba ją zniszczyła.Jestem mężczyzną , ale płakać mi się chce. Kto nie ma w domu chorej osoby psychicznie , to nie wie jak jest ciężko.Dziękuję Panu za nie otrzymanie renty socjalnej.Wiem dobrze ,że Pana żona nie dostanie renty socjalnej. Przykro mi. Mimo wszystko będę walczył , dalej i odwoływał się.Gdzie tylko da się.

Kompetentny. Ma sporo empatii i wiedzy medycznej. Pomógł mi z problemem z którym się zmagałam. Polecam

BRAK EMPATI Pacjentów z depresją i nerwicą lękową uznaje za zdrowych , totalna obojętność do pacjenta. Ktoś się martwi o swój los będąc osobą niepełnosprawną mając stany przygnębienia, braku nadziei na inną przyszłość i wymieniając powyższe po opini innego psychologa ale jest zdrowy zdaniem tego lekarza. Być może na wizytach prywatnych jest innym lekarzem i angażuje sie dla pacjenta. TEGO NIE WIEM! Brak na tym świecie emapti i ludziego podejścia do drugiego człowieka.

BRAK EMPATI
TEGO NIE WIEM!

Brak na tym świecie emapti i ludziego podejścia do drugiego człowieka.

Nie polecam. Traktuje pacjenta przedmiotowo. Bardzo nieprzyjemny. Ta wizyta bardziej mi zaszkodziła niż pomogła. Zachowanie niegodne lekarza. Dramat i skandal !! Nigdy więcej żadnych kontaktów z tym Panem !!!

Dla niego liczy się tylko kasa. Na pewno nie dobro pacjenta. A gdy pojawiaja sie prawdziwe problemy po prostu umywa ręce.

zdecydowanie polecam, profesjonalista w każdym calu, a mam porównanie z innymi, którzy nie radzili sobie z moją depresją. Po leczeniu u dr-a Wilka po 6 tygodniach wróciłam do świata.

NO CÓZ ZAWDZIĘCZAM TO PANU LEKARZOWI ŻE POMÓGŁ WYJŚĆ MOJEJ MAMIE Z DEPRESJI ALE WYMAGANE JEST DALSZE LECZENIE NA KTÓRE JĄ PRZY SWOJEJ SKROMNIEJ EMERYTURCE NIE STAĆ,CZY MA ZMIENIĆ LEKARZA???NA TAŃSZEGO???PANIE DOKTORZE OBNIŻ PAN CENNIK ZA WIZYTY Z 100 ZŁ NA MNIEJSZĄ KWOTĘ A BĘDZIE PAN MIAŁ WIĘEJ PACJENTÓW.I PEŁNE ZAUFANIE.

Zaznaczając pole ''rodzaj wizyty'' zastanawiałam się czy nie kliknąć "publiczna".Idąc do psychiatry oczekiwałam prywatności, ale siedząc na korytarzu i oczekując na swoją kolej zrezygnowałam z wizyty.Z gabinetu p. Wilka wszystko dokładnie słychać na korytarz.Więc jak ktoś chce się podzielić swoimi problemami z wszystkimi to proszę bardzo. Dla mnie to jednak byłoby niekomfortowe widząc, że jak rozmawiam z lekarzem na korytarzu może siedzieć kolejny klient i mimowolnie wszystko słyszeć.

Jest cholernie drogi i bez skrupułów w tym zakresie. Brak mu empatii. Jest bardzo oschły i służbowy w kontatach. Wydaje się być kompetentnym w tym co robi. O skuteczności nie powiem bo może ja miałam mało szczęścia, a niektóre choroby są nieuleczalne? A może bez niego byłoby gorzej?

W gabinecie prywatnym w miarę pomocny , lecz od razu leki z grubej rury . Zawdzięczam mu uzależnienie od Clonazepamu . Przyjęcie na oddział szpitalny uwarunkowany - ;był'' na szczęście - jedynie kopertą . Kiedy moja mama dała mu - wymuszone bezczelnie - tylko 50 złotych kazał jej przyjechać jeszcze raz . Co oznaczało , że za mało!!! Nie będę opisywał szczegółów jak odnosił się do pacjentów na oddziale . Mam nadzieję , że nigdy już nie wróci do praktyki w szpitalu . Lupus albus homini lupus es - krótko mówiąc.