Od 2012 leczę siebie i dwójkę moich dzieci u Pana Winnickiego i początki były trudne bo i homeopatia jest metodą wymagającą więcej od pacjenta (obserwacji objawów, zwrócenia uwagi na najmniejsze szczegóły, ale i ściśle określonego postępowania z lekami i stosowania się do zaleceń) Pan Andrzej jest przemiłym i wnikliwym człowiekiem, a przede wszystkim skutecznym. Moje dzieci wyleczył m.in. z przewlekłego przerostu migdałka i związanych z tym częstych infekcji ucha środkowego, zapalenia płuc i oskrzeli niejednokrotnie, zapalenia krtani, alergicznych pokrzywek, infekcji rotawirusowych i wielu innych. Jest naszym homeopatą pierwszego kontaktu :) Moje dzieci nie łykają antybiotyków ani sterydów. Pozdrawiam i polecam gorąco.

Od 4 lat leczę w Pana Winnickiego córkę. Kiedy do niego trafiłam córka miała astmę (leczoną wziewnie i lekami doustymi od 10 lat), refluks żołądkowo- przełykowy i AZS- leczone bardzo ścisłą dietą, lekami sterydowymi i przeciwalergicznymi, nacieki ropne na żołądku, z powodu bardzo ostrej diety była niedożywiona i wycieńczona, po kilku pobytach w szpitalach. Po miesiącu leczenia córka całkowicie odstawiła leki wziewne, po dwóch zaczęła jeśc wszystkie produkty z wykluczeniem nabiału, ustały codzienne napady bólu brzucha, które całkowicie ustąpiły po pół roku. Obecnie po kilku latach utrzymują się problemy ze skórą (o ile zaczyna jeśc nabiał) , łzawienie z oczu i inne delikatne alergiczne objawy. Pan Winnicki leczy je na bieżąco a moja córka nawet z anginą ropną od czterech lat nie wie co to antybiotyki, sterydy i wziewy.

Mam wątpilosci czy ten pan jest lekarzem ma zdjęcie ze stetoskopem ale w centralnym rejestrze lekarzy nie figuruje na stronie wpomina że kończył jakieś uniwersytety medyczno homeopatyczne ale nie pisze że jest lekarzem bo jeżeli nie jest a sobie robi zdjęci i probuje sie podszyc piod lekarza to gratuluje

JESTEM POD OGROMNYM WRAZENIEM JAKĄ POSIADA WIEDZĘ PAN WINNICKI I JAK POTRAFI POMÓC W SZYBKI SPOSÓB LEKAMI HOMEOPATI , GDZIE INNI LEKARZE NIE WIDZA INNEJ DROGI JAK ANTYBIOTYK .WIELKI SZACUNEK DLA TEGO PANA!

DLA TEGO PANA!

oki wszydsko gra gitara gggggggggggggggggggggggggg fr

oki wszydsko gra gitara gggggggggggggggggggggggggg fr

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz .Pomógł bliskiej mi osobie . Polecam !!!

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz .Pomógł bliskiej mi osobie . Polecam !!!