dr n. med. Andrzej Witczak

Genialny...pacjentka po kilku kłopotliwych operacjach to moja mama..teraz ja jestem pacjentką od 12lat..odbierał mój poród..czas tak szybko ucieka,że mam nadzieję, że moją córkę też zaprowadzę właśnie do tego lekarza..

Już samo to że jest ordynatorem w szpitalu samo za siebie mówi.Kiedy zachodzi potrzeba jest przy swojej pacjentce.Przeprowadsza wszelkie zabiegi i operacje.Potem zagląda,interesuje się stanem zdrowia swoich pacjenek i nie pacjentek w szpitalu.

niezwykle uprzejmy i uśmiechnięty, niestety nie tego oczekuję po wizycie. NIE UDZIELIŁ MI ŻADNYCH KONKRETNYCH ODPOWIEDZI NA moje pytania, nie rozwiał watpliwości ( nie chcę tu pisać czego dotyczyły)miałam wrażenie ,że obawiał sie podjąć decyzji. I najważniejsze nie skonsultował mojego przypadku z innymi lekarzami co powinien był uczynić jako lekarz prowadzący.

PROFESJONALNE PODEJŚCIE DO PACJENTA, OGROMNA WIEDZA, UPRZEJMOŚĆ. POLECĘ INNYM PACJENTKOM.

PROFESJONALNE PODEJŚCIE DO PACJENTA, OGROMNA WIEDZA, UPRZEJMOŚĆ.
POLECĘ INNYM PACJENTKOM.

Godny polecenia. Każdej pacjentce poświęca tyle czasu ile potrzebuje. Odpowiada na wszelkie wątpliwości.

ktompetentny lekarz profesjonalne podejscie do pacjentek moze tylko zbytni dystans pacjent lekarz

w razie komplikaci wysyła do szpitala i tam lechy na NFZ

w razie komplikaci wysyła do szpitala i tam lechy na NFZ

jest dobrym lekarzem, zna się na swojej pracy, jak każdy człowiek ma swoje trudne dni i trzeba to czasami zrozumieć

lekarz kompetentny, przyjazny, godny polecenia

lekarz kompetentny, przyjazny, godny polecenia