2,4
2,6

Wizyta odbyła się w nieprzyjemnej atmosferze wywyższania się wielkiego profesora nad spanikowaną pacjentką, czyli mną. Nie dostałam odpowiedzi na zadane pytania, nie polecam.

Lekarz wyjątkowo arogancki i niemiły bez wyczucia. i co najważniejsze olał mój problem ale na szczęście trafiłam do innego ginekologa który postawił trafną diagnozę i mnie wyleczył.

Zdecydowanie nie polecam. Człowiek bez empatii, wrażliwości i etyki lekarskiej. Kompromituje swój personel przy pacjentach Posiada bardzo wiele negatywnych opinii.

Posiada bardzo wiele negatywnych opinii.

pelen profesjonalizm, duze wsparcie w trudnych momentach, zawsze mozna polegac na Panu doktorze, polecam szczerze, nigdy mnie nie zawiodł

Wg. mnie znakomity lekarz i bardzo uprzejmy,taktowny czlowiek.Dzieki Jego trafnej diagnozie zyje. Byl to nowotwor zlosliwy, od operacji minelo 2 i pol roku - po nowotworze ani sladu a ja czuje sie dobrze.