dr n. med. Andrzej Wójcickidr n. med. Andrzej Wójcicki - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7

dr n. med. Andrzej Wójcicki

Okulista, Optyk

Jestem specjalistą chorób oczu posiadającym doświadczenie ponad 25 letnie w okulistyce zachowawczej jak i zabiegowej. Obecnie zajmuję się głownie diagnostyką okulistyczną m.in SOCT,USG i laseroterapią siatkówki oraz jaskrą( żółty laser – mikropulsy).

Posiadamy m.in.:

- najnowocześniejszy okulistyczny "żółty" laser IQ 577 umożliwiwający pracę w trybie mikropulsów. Polecamy żółtą wiązkę lasera głownie u osób: z cukrzycą w obrzęku plamki (DME), w torbielowatym obrzęku plamki (CME), zakrzepach żyły siatkówki, retinopatii popromiennej, centralnej surowiczej retinopatii (CSR) oraz w jaskrze( zabieg MLT). Pamiętajmy, że stosując mikropulsy tkanki oka ulegają indukcji, a nie oparzaniu.

- Laser Nd YAG 1800 Nidek jest głównie skierowany do pacjentów chorujących na jaskrę ( zabieg iridotomii ) oraz mający zaburzenia widzenia z powodu wtórnej postaci zaćmy( kapsulotomia )

Jako dziecko 3.5 letnie uszkodzilem sobie prawe oko..Jestem pod stałą kontrolą u Pana Doktora już 24 lata ..Zawsze mogę na niego liczyć .Dba aby drugie oko było jak należy..Polecam

Ostatnio byłam na zabiegu laserowym na moje oko u Pana Doktora .Był przeprowadzony sprawnie i bezboleśnie,a ponieważ mam cukrzycę, bardzo zależy mi na fachowości na najwyższym poziomie i taką właśnie pomoc otrzymałam. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak dużą wiedzą i doświadczeniem lekarza. Polecam wszystkim !

Jestem pacjentem Pana doktora od 10 lat.Mam stuprocentowe zaufanie do niego jako lekarza jak i człowieka.Jako dziecko w wyniku wypadku straciłem jedno oko.Pan doktor cały czas walczy o to,żeby to drugie było w dobrej kondyncji.Dzięki fachowości i profesjonalnemu sprzętowi okulistycznemu mam pewność,że jestem w dobrych rękach.

Jestem wieloletnim pacjentem tego lekarza i mogę go wszystkim polecić właśnie za swoje oddanie i pełen profesjonalizm zawodowy, czas i poświęcenie. Polecam

To świetny specjalista, stawia trafne diagnozy. Bardzo dużo mówi, dokładnie tłumaczy, ma kompleksowe podejście, jest szczery i bardzo bezpośredni. Zabieg wykonany na oku zrobiony idealnie, problem już później nie pojawił się. Profesjonalny dobór okularów. Jeżeli nie jest w stanie pomóc nie robi nic na siłę, tylko kieruje do wyspecjalizowanych ośrodków w Polsce. Naprawdę polecam:)

Od kilku lat chodzę z synem do Pana okulisty,świetny lekarz,konkretnie tłumaczy,szybko zdiagnozował wadę oczu,gorąco polecam.

Gorąco polecam tego okulistę.Byłam ostatnio z dziećmi i wreszcie mamy bardzo dobrze dobrane okulary. Pierwszy raz w życiu ktoś tak trafnie zdiagnozował naszą wadę.Jedyny taki lekarz w mieście,naprawdę jestem bardzo zadowolona,polecam :)

Ostatnio byłem u tego okulisty z bólem , szybko postawił trafną diagnozę dziś oko mnie już nie boli. Widać, że ma bardzo dobry kontakt z chorym. Polecam wszystkim tego okulistę.

Moja mama leczy się od wielu lat na jaskre.Jesteśmy spoza Kielc i trafiliśmy do doktora. Od razu poznał się na chorobie. Przepisał odpowiednie leki bo wreszcie mama nie skarży się na dolegliwości oczu. Zdecydowanie polecam pana doktora. Na pewno będę korzystała dalej z jego usług.

Chodzę do tego lekarza od kilku lat ze swoimi dziećmi i mogę wszystkim polecić tego okulistę jako bardzo dobrego specjalistę

Wciąż poszukujesz "Okulista Kielce"?

OkoEkspert
ul. Zagórska 15