dr n. med. Andrzej Wójcickidr n. med. Andrzej Wójcicki - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7

dr n. med. Andrzej Wójcicki

Okulista, Optyk

Jestem specjalistą chorób oczu posiadającym doświadczenie ponad 25 letnie w okulistyce zachowawczej jak i zabiegowej. Obecnie zajmuję się głownie diagnostyką okulistyczną m.in SOCT,USG i laseroterapią siatkówki oraz jaskrą( żółty laser – mikropulsy).

Posiadamy m.in.:

- najnowocześniejszy okulistyczny "żółty" laser IQ 577 umożliwiwający pracę w trybie mikropulsów. Polecamy żółtą wiązkę lasera głownie u osób: z cukrzycą w obrzęku plamki (DME), w torbielowatym obrzęku plamki (CME), zakrzepach żyły siatkówki, retinopatii popromiennej, centralnej surowiczej retinopatii (CSR) oraz w jaskrze( zabieg MLT). Pamiętajmy, że stosując mikropulsy tkanki oka ulegają indukcji, a nie oparzaniu.

- Laser Nd YAG 1800 Nidek jest głównie skierowany do pacjentów chorujących na jaskrę ( zabieg iridotomii ) oraz mający zaburzenia widzenia z powodu wtórnej postaci zaćmy( kapsulotomia )

Lekarz do którego jst sporo osób, chba pracuje też w kilku miejscach więc warto pilnować swojego terminu wizty. Warto ponieważ pomógł zarówno mojej córce jak i ja przy okazji dowiedziałam się o kilku moich błędach. Szczegółowa diagnoza, badanie, wywiad i rozmowa z pacjentem czyli to czego dziś u innych lekarzy brakuje. Widać wiedzę i zaangażowanie lekarza. Dziękuję Panu.

Jako dziecko 3.5 letnie uszkodzilem sobie prawe oko..Jestem pod stałą kontrolą u Pana Doktora już 24 lata ..Zawsze mogę na niego liczyć .Dba aby drugie oko było jak należy..Polecam

Ostatnio byłam na zabiegu laserowym na moje oko u Pana Doktora .Był przeprowadzony sprawnie i bezboleśnie,a ponieważ mam cukrzycę, bardzo zależy mi na fachowości na najwyższym poziomie i taką właśnie pomoc otrzymałam. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak dużą wiedzą i doświadczeniem lekarza. Polecam wszystkim !

Jestem pacjentem Pana doktora od 10 lat.Mam stuprocentowe zaufanie do niego jako lekarza jak i człowieka.Jako dziecko w wyniku wypadku straciłem jedno oko.Pan doktor cały czas walczy o to,żeby to drugie było w dobrej kondyncji.Dzięki fachowości i profesjonalnemu sprzętowi okulistycznemu mam pewność,że jestem w dobrych rękach.

zgłaszałem, że czasem źle widzę choć na ogól jest dobrze. Pan Wójcicki mnie wysłaluchał i odpowiednio poprowadził. Widać wiedzę u tego Pana a to daje poczucie pewności i zaufania. Dziękuję i polecam Pana Wójcickiego

Jestem wieloletnim pacjentem tego lekarza i mogę go wszystkim polecić właśnie za swoje oddanie i pełen profesjonalizm zawodowy, czas i poświęcenie. Polecam

To świetny specjalista, stawia trafne diagnozy. Bardzo dużo mówi, dokładnie tłumaczy, ma kompleksowe podejście, jest szczery i bardzo bezpośredni. Zabieg wykonany na oku zrobiony idealnie, problem już później nie pojawił się. Profesjonalny dobór okularów. Jeżeli nie jest w stanie pomóc nie robi nic na siłę, tylko kieruje do wyspecjalizowanych ośrodków w Polsce. Naprawdę polecam:)

Od kilku lat chodzę z synem do Pana okulisty,świetny lekarz,konkretnie tłumaczy,szybko zdiagnozował wadę oczu,gorąco polecam.

Gorąco polecam tego okulistę.Byłam ostatnio z dziećmi i wreszcie mamy bardzo dobrze dobrane okulary. Pierwszy raz w życiu ktoś tak trafnie zdiagnozował naszą wadę.Jedyny taki lekarz w mieście,naprawdę jestem bardzo zadowolona,polecam :)

Ostatnio byłem u tego okulisty z bólem , szybko postawił trafną diagnozę dziś oko mnie już nie boli. Widać, że ma bardzo dobry kontakt z chorym. Polecam wszystkim tego okulistę.