dr n. med. Andrzej Wójcickidr n. med. Andrzej Wójcicki - zdjęcie profilowe

dr n. med. Andrzej Wójcicki

Okulista, Optyk

Jestem specjalistą chorób oczu posiadającym doświadczenie ponad 25 letnie w okulistyce zachowawczej jak i zabiegowej. Obecnie zajmuję się głownie diagnostyką okulistyczną m.in SOCT,USG i laseroterapią siatkówki oraz jaskrą( żółty laser – mikropulsy).

Posiadamy m.in.:

- najnowocześniejszy okulistyczny "żółty" laser IQ 577 umożliwiwający pracę w trybie mikropulsów. Polecamy żółtą wiązkę lasera głownie u osób: z cukrzycą w obrzęku plamki (DME), w torbielowatym obrzęku plamki (CME), zakrze...

U Pana Doktora wykonywałem zabieg laserowy na siatkówce, zabieg był bezbolesny a moja ostrość widzenia uległa znacznej poprawie, jestem bardzo zadowolony ,świetny specjalista a przy tym taki sympatyczny i kulturalny człowiek ,czułem się jak u najlepszego przyjaciela a nie jak w gabinecie lekarskim, polecam szczególnie tym których stresują wizyty u lekarzy , wizyty u Doktora Wójcickiego są czystą przyjemnością i tutaj takiego stresu nie mam .Dziękuje.

Jestem bardzo zadowolony z wizyty .Pan Doktor wykonał szczegółowe badanie i diagnozę , następnie wszystko dokładnie wyjaśnił , świetnie zna się na rzeczy . Pełen profesjonalizm , dodatkowo Pan Doktor jest bardzo kontaktowy i kulturalny . Polecam

Jestem bardzo zadowolony z wizyty , świetny specjalista. Pan Doktor ma ogromną wiedzę super tłumaczy, bardzo kulturalny i empatyczny , w końcu ktoś mi pomógł z moją chorobą oczu i postawił trafna diagnozę. Będę polecał wszystkim znajomym. Ja na pewno zostanę stałym pacjentem .

Lekarz jako osoba bardzo uprzejmy i miły sprawia wrażenie profesjonalisty , lecz w przypadku mojej mamy{ 79 l.,początki zaćmy} okulary do " czytania" -0,5 nie dały żadnego efektu.Po rozmowie telefonicznej doszedłem do wniosku ze kolejna wizyta to tylko cel "biznesowy",nie polecam.

Super lekarz bardzo miły doradzi pomoże na każde pytanie da odpowiedź Fachowa pomoc naprawdę godny polecenia:)))

Lekarz do którego jst sporo osób, chba pracuje też w kilku miejscach więc warto pilnować swojego terminu wizty. Warto ponieważ pomógł zarówno mojej córce jak i ja przy okazji dowiedziałam się o kilku moich błędach. Szczegółowa diagnoza, badanie, wywiad i rozmowa z pacjentem czyli to czego dziś u innych lekarzy brakuje. Widać wiedzę i zaangażowanie lekarza. Dziękuję Panu.

zgłaszałem, że czasem źle widzę choć na ogól jest dobrze. Pan Wójcicki mnie wysłaluchał i odpowiednio poprowadził. Widać wiedzę u tego Pana a to daje poczucie pewności i zaufania. Dziękuję i polecam Pana Wójcickiego

Jako dziecko 3.5 letnie uszkodzilem sobie prawe oko..Jestem pod stałą kontrolą u Pana Doktora już 24 lata ..Zawsze mogę na niego liczyć .Dba aby drugie oko było jak należy..Polecam

Ostatnio byłam na zabiegu laserowym na moje oko u Pana Doktora .Był przeprowadzony sprawnie i bezboleśnie,a ponieważ mam cukrzycę, bardzo zależy mi na fachowości na najwyższym poziomie i taką właśnie pomoc otrzymałam. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak dużą wiedzą i doświadczeniem lekarza. Polecam wszystkim !

Jestem pacjentem Pana doktora od 10 lat.Mam stuprocentowe zaufanie do niego jako lekarza jak i człowieka.Jako dziecko w wyniku wypadku straciłem jedno oko.Pan doktor cały czas walczy o to,żeby to drugie było w dobrej kondyncji.Dzięki fachowości i profesjonalnemu sprzętowi okulistycznemu mam pewność,że jestem w dobrych rękach.

Dodawanie opinii

Brak możliwości dodawania kolejnych opinii na profilu tego lekarza.