lekarz Andrzej Wojtas

Nie jestem osoba nerwowa ani wybuchową. Chcę wierzyć że to może byl pana doktora "zły dzień". Ton lekarza byl nieuprzejmy, lekceważąco podchodził do moich uwag. Absurdalna sytuacja. Zdecydowanie nie polecam tego specjalisty i nie mam ochoty wracać.

Zdecydowanie nie polecam tego specjalisty i nie mam ochoty wracać.

Chirurg z prawdziwego zdarzenia! Wiele razy leczyłem się o Pana Doktora. Na szczęście nic poważnego - głównie wycinanie zmian skórnych. Staram się umawiać tylko do tego lekarza, ze względu na zaufanie do jego kompetencji oraz tzw. "ludzkie podejście"!

to lekarz który zasługuje na najwyższe uznanie , oprócz wysokich kompetencji , każdemu pacjentowi poświęca tyle uwagi ile tego wymaga.Gorąco polecam.