dr n. med. Andrzej Wojtowicz

Kardiolog

Leczę się u pana doktora od wielu lat. Teraz jestem po operacji serca. Jestem bardzo wdzięczny panu doktorowi nie tylko za leczenie, ale za podejście do czlowieka. Za cierpliwość i dokładne tłumaczenie w trakcie badania. Rzadko spotyka się takich ludzi zwłaszcza lekarzy.Dziękuję i życzę dużo zdrowia.

Wspaniały w kontaktach z pacjentami,cierpliwy,dokładny, w diagnozie.Okazuje dużo empatii dla człowieka.To nic,że długo trzeba czekać,ale wszystkich przyjmie.W kontakcie z pacjentem,dokładnie przeprowadza wywiad,jest godny zaufania i polecam jego pomoc.Pozdrawiam i dziękuję za pomoc

Jestem bardzo zadowolona, miałam dwa zawały i wreszcie trafiłam na porządnego kardiologa.

Bardzo dobry lekarz, wyjątkowy człowiek o wysokiej kulturze i niezwykłej cierpliwości.

Mądry lekarz, ciepły, dobry człowiek. Polecam. Leczę się u niego od wielu lat i w tej opinii jedynie się utwierdzam.

Mądry lekarz, ciepły, dobry człowiek.
Polecam. Leczę się u niego od wielu lat i w tej opinii jedynie się utwierdzam.

Wszystko ok ale z organizacją wizyt u tego Pana jest masakra. Na pacjenta poświęca dużo czasu - bo nawet i godzinę można u niego siedzieć - co jest oczywiście super, ale co z tego jak na wizytę czeka się przez to w poczekalni kilka godzin? Lekarz nie umawia się z pacjentami na konkretną godzinę i przez to robią się kolejki (jesteś 10 osobą = 7-9 godzin czekania! ). Radzę zainwestować w telefon komórkowy, kalendarzyk i osobę która będzie umawiać pacjentów.

Fachowość, kompetencja, uprzejmy, pomocny.

Fachowość, kompetencja, uprzejmy, pomocny.