Andrzej Wolanin

Urolog

Bardzo kompetentny, uprzejmy, a co najważniejsze ludzki lekarz. Wszystko jasno wytlumaczyl, mimo przekazywanych złych c wieści, zrobił to z zachowaniem dużej delikatnosci.

Lekarz godny polecenia. Kompetentny, miły człowiek, słuchający pacjenta, dobrze tłumaczy dany przypadek oraz wykazuje zrozumienie pacjenta. Jeśli ktoś szuka rzetelnego urologa, szczerze polecam.

Bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek. Zbadał męża, chociaż nie byliśmy zapisani i było już po godzinach przyjęć. Bezinteresownie doradził nam i poświęcił bardzo dużo swojego cennego czasu. Zdecydowanie polecam.

Kompetentny i oddany pacjentowi lekarz.Przekonałam się osobiście.Zawsze szczerze rozmawia z pacjentem,zawsze znajdzie czas dla chorego, potrzebującego pomocy. Jest bardzo dobrym specjalistą.

Fachowiec, jakich mało w naszym kraju !

Fachowiec, jakich mało w naszym kraju !

Fachowiec w swojej dziedzinie, normalny "facet",można porozmawiać jak z kolegą !!!!!!!