dr n. med. Andrzej Wróbel

Ginekolog, Ginekolog położnik

Jak dla mnie rewelacja. Nikt inny do tej pory nie pomógł mi jak Profesor. Wizyta na NFZ. Wszystko wykonane jak trzeba. Badanie ginekologiczne, USG i trafiona diagnoza. Profesor mnie operował w Kraśniku, odpowiada na każde moje pytanie. Wiele kobiet mówi, że na dziwne poczucie humoru. Ja tam sobie chwalę. Aż miło pożartować, od razu wizyta przebiega w luźniejszej atmosferze. Po operacji czuje się świetnie. Czeka mnie kolejna i również będzie operował mnie Profesor. Odbiera tel. Oddzwania a to w dzisiejszych czasach mega zaleta. Nie zamienię już go na innego ginekologa. W końcu wiem, że jestem w dobrych rękach z przeogromną wiedzą, zlecanymi badaniami.

Obecnie jestem w trzecim miesiącu ciąży. Szczęśliwie trafiłam na Pana Andrzeja i w końcu wierzę że donoszę ciążę. Wcześniej się to nie udawało. I nikt nie był w stanie powiedzieć dlaczego. Obecnie już staram się o tym nie myśleć. Wiem, że jestem w dobrych rękach. Oprócz ogromnego wsparcia mojego męża mam też wsparcie dra Wróbla. Trzymajcie kciuki. A dla kobiet które jeszcze szukają dobrego lekarza- idzcie do dra Wróbla. Sprawdźcie po prostu jaki jest. Zobaczycie, że serce Wam podpowie że to waściwy lekarz.

Pan Doktor świetnie zna się na endokrynologii ginekologicznej a to jest ważne szczególnie dla tych z nas które cośtam miały nie tak z tarczycą. Poza tym robił mi nadżerkę laserem i ślicznie się wszystko wygoiło. Naprawdę wszystko na jego wizytach jest jak być powinno. Przychodzi na czas. A to że czasem posiedzi z pacjentkami to fakt- w końcu każda z nas chce tego aby lekarz dobrze nas zbadał. I nie ma mu co zarzucić. Uprzejmy, profesjonalny. Pozdrawiam

Dr. Wróbel nigdy nie zachował się niestosownie względem mnie- a byłam na to uczulona po poprzednim lekarzu. Jest profesjonalista a do tego niezwykle miły, sympatyczny i odpowiada tak na pytania że od razu widać że to powołanie. Ma wspanałe podejście do pacjentek jeszcze żaden ginekolog mnie tak delikatnie nie badał. Właściwie tylko z dr Wróblem byłam w stanie rozmawiać o swoich intymnych sprawach szczerze. To On wykryl u mnie endometrioze. Fachowo zajął się mną podczas operacji. Owszem byłam u innych lekarzy nawet u profesorów- ale to tylko potwierdzało moją pozytywną opinię o dr Wróblu. Nigdy nie zostawił mnie bez odpowiedzi. Uważam również że jest wspanialym człowiekiem! Będę nadal do niego chodzić a znajomym już go poleciłam

Witam. Kiedyś chodziłam do pana doktora i nawet byłam zadowolona. Ale się niestety naczytałam różnych dziwnych rzeczy na jego temat i sobie pomyslałam że może to prawda tylko dla mnie jest taki miły... Stwierdziłąm że chyba jednak nie chce u niego rodzic skoro tyle negatywnych opinii jest. I niestety podjęłam złą decyzję. Zmieniłam lekarza. Pożałowałam strasznie ponieważ ten nie umywał sie do dr Wróbla. Naprawde bałam sie czy w ogóle donosze ciąze. Udało sie ale neistety z trudem i to wszystko przez lekarza. W tej chwili jestem w drugiej ciąży i wróciąłm do wróbla. Zupełnie inne podejscie. Profesjonalizm całkowity. I w końcu jestem spokojna. Polecam.

Przedziwne jest to że o Panu doktorze czyta się przeróżne opinie. Ja mam swoją i na pewno szybko jej nie zmienię. Pan doktor to stuprocentowy specjalista. Rodziłam u niego bliźniaki. I choćby chciała to nie mam sie do czego przyczepić. Nie bałam się o nic i na spokojnie podeszłam do porodu. To wszystko przez to że pan Doktor odpowiadał mi spokojnie na każde pytanie i rozwiewał każdą wątpliwość. A włąsnie tego oczekuje kobieta w ciąży- spokoju dycha i serca. No i teraz jestem szczesliwą mama a mój syn nazywa sie.... Andrzej ;)

Pewnie się zdziwicie że oceniam aż tak wysoko (chociaż mam tu troche poprzedniczek które widze też tak oceniły). Dr Wróbel ideałem i chyba nikt nie wymaga od człowieka żeby był idealny (ma np żarty które nie każdemu podpasują- kwestia po prostu poznania go). Ale najwazniejsze, przynajmniej dla mnie, jest to, że jest świetnym lekarzem. Nie chodzę do doktora żeby sobie pogadać tylko po to żeby mnie wyleczył jeśli trzeba i doradził. I taki włąsnie jest. I nie zamierzam go zmieniać. Jest godny polecenia dla kobiet które szukają pewności że są w dobrych rękach a nie w rękach lekarza który słodzi, obiecuje i mało robi.

Lekarz jest godny polecenia. Bardzo uśmiechnięty człowiek. Nigdy nie przerywał wizyty i nigdy nie czułam się nieproszona. Moją chorobe, która jednak nie chciałabym sie za bardzo chwalić, wytłumaczył mi jak nikt przed nim- a nie jest to prosta sprawa z tą chorobą. Oprócz zajęcia się chorobą oczywiście przebadał mnie równiez pod względem innych aspektów. Nigdy nie czułam sie przy nim urażona, poniżona czy po prostu nigdy nie czułam sie przy nim źle. Zdecydowanie jest to kompetentny człowiek. I dobry człowiek :)

Pan Doktor przywrócił mi nadzieję. Myślę że dzięki niemu udało się przejść przez moją drugą ciąże (pierwsze poroniłam- i zdecydowanie była to wina lekarza). Jestem najszczesliwsza mama pod słońcem. Pan Doktr po prostu wiedział co robić i zna sie na tym. Jestem pełna podziwu do niego- jest zawsze uśmiechnięty mimo że wiem iż pracy ma niemało- a ile trzeba mieć cierpliwości do nas kobiet w ciązy ;)

Już nie chodzę do Pana Doktora (chyba że raz na rok żeby sprawdzić czy wszystko ok), ale gdy chodziłam to wiedziałam że podjęłam dobry wybór i że moje dziecko jest w dobrych rękach. Niestety w pierwszej ciązy poroniłam. Długo nie chciałam mieć dzieci. Bałam się. Pana Doktora poznałam przez znajomego. Wzbudził moje zaufanie... Jest miły, ma dobre podejście, nie mróży oka na żaden problem. I zna się. polecam