lekarz Andrzej Wrona

Urolog

Już jest zamieszczona dnia 13-05-2009 r Pisałem jako efka 67. Musze sprostować Miało być efka 63 bo tyle miałem lat wówczas będąc po operacji prostaty u P. Dr Andrzeja Wrony.

Bardzo dobry fachowiec, ale przez to w ilu miejscach przyjmuje nie poświęca zbyt wiele czasu pacjentom! Jest nie uprzejmy co rekompensuje wiedzą która z pewnością jest największą spośród urologów pracujących w Mielcu.

Bardzo nieuprzejmy lekarz i nie potrafi się przyznać do swoich błędów.

Bardzo nieuprzejmy lekarz i nie potrafi się przyznać do swoich błędów.

Naprawde Polecam bardzo dobry lekarz!Jezeli macie problemy urologiczne to sie nie zastanawiajcie tylko odrazu sie wybierzcie do niego naprawde swietny specjalista POLECAM!!!!

Pan Dr Wrona to swietny fachowiec,jeżeli kogos czeka operacja urologiczna to polecam.

Lekarze jak z Leśnej Góry jednak się zdarzają-przykładem jest dr Andrzej Wrona.Mogę powiedzieć,że miałem szczęście w moim nieszczęściu trafiając na takiego lekarza. pacjent z Nowego Sącza

JESTEM PACJENTKA DR. WRONY OD KILKU ŁADNYCH LAT .I PROSZE MI WIERZYC ZE MOGE Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECIC KAZDEMU PACJENTOWI TEGO SPECJALISTE .PO PIERWSZE SZYBKA DIAGNOZA SZYBKA DECYZJA CO DALEJ.LEKARZ KTORY BUDZI ZAUFANIE .JEŻELI CHODZI O O PRZEJŻYSTOŚĆ INFORMACJI TO CZASEM WARTO DOPYTAC ALE ZAWSZE UZYSKAMY JASNA INFORMACJĘ .OPIEKA W SZPITALI BARDZO DOBRA OWSZEM ZAWSZE MOZNA SIE CZEPIAC ALE TO NIE W MOIM STYLU .MNIE POMOGŁ A PROSZE MI WIERZYC ZE JESTEM JUZ WETERANKĄ .CZTEROKROTNE USUWANIE KAMYCZKA Z NEREK.DOBRZE ZE TRAFIŁAM NA TEGO LEKARZA BO NIE WIEM JAK TE MOJE NERECZKI BY WYGLADAŁY.

Wspaniały lekarz. WIele mu zawdzięczam. Polecam!

Wspaniały lekarz. WIele mu zawdzięczam. Polecam!

Kompetentny lekarz, praktyk, ordynator Oddziału Urologicznego, stworzył świetny, młody zespół lekarzy i personelu medycznego, rocznie ok.1400 - 1500 pacjentów operowanych w oddziale 30 łóżkowym! Również prywatna praktyka w Dębicy w b.dobrze wyposażonym gabinecie lekarskim.

Również prywatna praktyka w Dębicy w b.dobrze wyposażonym gabinecie lekarskim.

Rewelacyjny lekarz ! osobiście nie pójdę o innego! polecam!

Rewelacyjny lekarz ! osobiście nie pójdę o innego! polecam!