lekarz Andrzej Wydra

2,7
2,6
2,1
2,6

Nie uprzejmy, nie grzeczny, więcej do niego nie pójdę. Przez niego nie mogę pozbierać się. Zamiast skierować mnie na badania wmawiał mi bzdury a choroba pogłębiała się. Jemu zawdzięczam to jak teraz wyglądam. Zapowiadał się na dobrego lekarza i się zmanierował. Szkoda.

Na wstępie słowo o kryteriach, jeśli pacjent ma oceniać :kompetencję, podejście czy uprzejmość to niech idzie do fryzjera .A poważnie na temat profesjonalizmu ( brakuje w kryteriach) powiem zawodowiec. Dr Andrzej Wydra ma cechę diagnozowania choroby przy pomocy wielu symptomów i ważnych informacji po rozmowie z pacjentem. Powiem wam że na przestrzeni 2 wieków ( od lat 80) nigdy się nie pomylił i zawsze pomógł wyzdrowieć. A ostatnio stosując np, ziołowych leków spowodował skuteczną poprawę wyników. Dr. Andrzej Wydra - profesjonalista, zawodowiec.

Dla mnie super. Wszystko dokładnie tłumaczy , wyjaśnia . Miły , uprzejmy na pewno nie zamienię na innego . Poważnie podchodzi do sprawy . Nie spogląda na zegarek jak inni . Polecam

Bardzo slaby i nieuprzejmy.Wydaje mu sie,ze pozjadal wszystkie rozumy.Dyplom zddd medycyny zdobyl chyba cudem.Nie polecam.Chcesz wyzdrowiec to idz do innego lekarza.

Niestety, pan Andrzej Wydra oprócz dyplomu z medycyny, powinien dostać dyplom z chamstwa. Niektórym lekarzom na prowincji wydaje się, że są prawie półbogami. Na szczęście, są też inni, mili i kompetentni.

Dr Wydra nie należy niestety do najbardziej uprzejmych lekarzy, jak ma zły dzień to potrafi być bardzo opryskliwy. Ale moim zdaniem jest też bardzo kompetentny (chyba najbardziej w całym "Medyku"), leczy skutecznie i nie naciąga niepotrzebnie na drogie leki. Ogólnie mam do niego zaufanie i poleciłabym innym, o ile nie są zbyt wrażliwi ;)

gbur! *******! .....jego zachowanie nie godne jest ani lekarza ,ani człowieka! ...na szczęście już nie mam nic z nim wspólnego!