dr n. med. Andrzej Wygoda

Onkolog, Radioterapeuta

Super lekarz. Potrafi pacjentowi zaszczepić wielki optymizm. W swoim długim życiu nie spotkałem jeszcze takiego wspaniałego pod każdym względem człowieka. Dziękuję Mu za wszystko, tj. za leczenie i serdeczność. Albin z Nysy

lekarz kompetentny cierpliwy przede wszystkim zyczliwy z takim lekarzem latwiej walczyc z choroba oby wszyscy lekarze byli tacy dla pacjenta jak pan doktor

Absolutnie godny polecenia lekarz. Gdybym trafila do Niego wcześniej nie przeżywałabym tak traumy choroby nowotworowej. Czuję się bezpiecznie i najlepiej leczona jak to możliwe.

Doktor Wygoda to wspaniały i życzliwy człowiek. Czułam się u niego tak jakbym była kimś wyjątkowym. Tłumaczył na czym polega badanie i leczenie, choć choroba dotyczy mojego taty! Spokojnie dał czas na podjęcie decyzji i nie mówi czegoś co nie jest możliwe do zrealizowania. Dał nam wiarę na to że z nowotworem można wygrać w chwili gdy inni lekarze mieli inne zdanie!!! Wielki szacunek!!!

Lekarz kompetentny o bardzo wysokiej kulturze osobistej, wspaniałym podejściu do pacjenta. Sprawia, że każdy pacjent czuje się wyjątkowo i bezpiecznie. Rzeczowo i jasno tłumaczy wszystko dotyczące choroby. Przez cały okres leczenia żywo interesuje się pacjentem.Do tej pory wydawało mi się, że tacy lekarze i taki szpital- to tylko w filmach. Dziękuję panie doktorze! Danuta Legierska

Danuta Legierska

Pan doktor jest bardzo dobrym specjalistą, człowiekiem o wielkim sercu.Bardzo dziękuję.Pacjent z Siemianowic Śl.

Panie Doktorze,dziękujemy Panu za serce, za opiekę, za całościowe zajęcie się naszym zdrowiem, za fachowe porady i rewelacyjne podejście do wystraszonego jakże często pacjenta.Życzymy wszelkiej pomyślnosci! Hanna i Henryk Łudzikowie

Hanna i Henryk Łudzikowie

Bardzo dobry lekarz, zaangażowany, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta.

Bardzo dobry lekarz, zaangażowany, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta.

Bardzo miły uczciwy i wyrozumiały doktor oby wiecej było takich

Bardzo miły uczciwy i wyrozumiały doktor oby wiecej było takich

Wspaniały,zyczliwy człowiek.Wszyscy pacjenci czuja się wyjątkowi.Bardzo dziękuję za czas,chęci,zaangażowanie i zainteresowanie.Miałam szczęscie w nieszczęsciu ze trafiłam pod Pana skrzydła bo do dziś czuję się bezpiecznie.Dziękuję.Wdzięczna pacjentka Zofia Dudys

Wciąż poszukujesz "Onkolog Gliwice"?

Centrum Onkologi

al. Zwycięstwa 25 lok. 3
41-200 Sosnowiec
Centrum Onkologi
Gliwice
Ośrodek Wczesnej Diagnostyki i Leczenia Nowotworów
40-960 Katowice