dr hab. n. med. Andrzej Wygoda

Onkolog, Radioterapeuta

Nigdy w życiu nie spotkałem lekarza z taką empatią, kulturą osobistą, ogromną wiedzą medyczną i zaangażowaniem w przeprowadzenie pacjenta przez kolejne procesy leczenia raka.Ogromny szacunek dla lekarza który powinien być wzorem dla innych.

Docenta Andrzeja Wygodę zesłał nam po prostu Bóg. Jeżeli jest taki ogólny model idealnego lekarza, który łączy w sobie dobroć serca, troskę o pacjenta, wysoką kulturę osobistą, uprzejmość, anielską cierpliwość, skromność, a przy tym niezwykłą mądrość, inteligencję i odwagę to temu modelowi odpowiada doktor Andrzej Wygoda. Światowej klasy specjalista i wspaniały człowiek. Dziękujemy.

Super lekarz. Potrafi pacjentowi zaszczepić wielki optymizm. W swoim długim życiu nie spotkałem jeszcze takiego wspaniałego pod każdym względem człowieka. Dziękuję Mu za wszystko, tj. za leczenie i serdeczność. Albin z Nysy

lekarz kompetentny cierpliwy przede wszystkim zyczliwy z takim lekarzem latwiej walczyc z choroba oby wszyscy lekarze byli tacy dla pacjenta jak pan doktor

Absolutnie godny polecenia lekarz. Gdybym trafila do Niego wcześniej nie przeżywałabym tak traumy choroby nowotworowej. Czuję się bezpiecznie i najlepiej leczona jak to możliwe.

Lekarz kompetentny o bardzo wysokiej kulturze osobistej, wspaniałym podejściu do pacjenta. Sprawia, że każdy pacjent czuje się wyjątkowo i bezpiecznie. Rzeczowo i jasno tłumaczy wszystko dotyczące choroby. Przez cały okres leczenia żywo interesuje się pacjentem.Do tej pory wydawało mi się, że tacy lekarze i taki szpital- to tylko w filmach. Dziękuję panie doktorze! Danuta Legierska

Danuta Legierska

Doktor Wygoda to wspaniały i życzliwy człowiek. Czułam się u niego tak jakbym była kimś wyjątkowym. Tłumaczył na czym polega badanie i leczenie, choć choroba dotyczy mojego taty! Spokojnie dał czas na podjęcie decyzji i nie mówi czegoś co nie jest możliwe do zrealizowania. Dał nam wiarę na to że z nowotworem można wygrać w chwili gdy inni lekarze mieli inne zdanie!!! Wielki szacunek!!!

Pan doktor jest bardzo dobrym specjalistą, człowiekiem o wielkim sercu.Bardzo dziękuję.Pacjent z Siemianowic Śl.

Panie Doktorze,dziękujemy Panu za serce, za opiekę, za całościowe zajęcie się naszym zdrowiem, za fachowe porady i rewelacyjne podejście do wystraszonego jakże często pacjenta.Życzymy wszelkiej pomyślnosci! Hanna i Henryk Łudzikowie

Hanna i Henryk Łudzikowie

Bardzo miły uczciwy i wyrozumiały doktor oby wiecej było takich