Andrzej Zaremba

Lekarz nie słucha pacjenta, lekceważy objawy, zleca nietrafne badania niezwiązane z problemem pacjenta. Wredny, ubliża, wyśmiewa. Radzę zmienić zawód, bo więcej krzywdy pan robi niż pożytku.

Ja jestem zadowolona,dobry lekarz,dużo tłumaczy,życzliwy, pożartuje.My całą rodzinką leczymy się i nie mamy żadnego problemu... :-)

Bardzo dobry lekarz internista ,dogłębnie analizuje doleligwość ,dużo tłumaczy stara się jak najbardziej pomóc.Dobry lekarz i życzliwy człowiek.

Nie polecam. W gabinecie prywatnym jest bardziej uprzejmy , no ale w końcu płaci za poświęcony czas. Natomiast w przychodni jest lekceważący,czasem złosliwy i gburowaty. Wiedza medyczna taka sobie. Lubi podwazać opinie innych lekarzy w arogancki sposób a to mi się niepodoba.

cała moja rodzina leczy się u tego lekarza. jest to dobry lekarz

cała moja rodzina leczy się u tego lekarza. jest to dobry lekarz

Dobry lekarz,z duzym doswiadczeniem poswieca wiele uwagi pacjentom podczas diagnozowania choroby.Ponadto bardzo zyczliwy - stara dobra szkola lekarska.

stara dobra szkola lekarska.

najgorszy lekarz jakiego znam, po wielkich prośbach o przyjęcie i wystaniu 2 h stwierdził że nie da mi skierowania