Proszę o podanie dodatkowych danych takich jak: - aktualny numer telefonu do doktora - miejsce przyjmowania pacjentów - koszt wizyty - czy jest możliwość wizyty w ramach NFZ czy tylko prywatnie?

Proszę o podanie dodatkowych danych takich jak:
- aktualny numer telefonu do doktora
- miejsce przyjmowania pacjentów
- koszt wizyty
- czy jest możliwość wizyty w ramach NFZ czy tylko prywatnie?

świetny lekarz. leczę sie u niego juz ponad 5 lat i ten kto u niego nie był (niech żałuje) bo wraz z p.Wróblem to elita Sosnowca. dzięki niemu wiele ciąż została donoszona do końca bez żadnych komplikacji i dzieci chowają się zdrowe. Lekarz zleca badania kontrolne jak należy, wszystko jest na ostatni guzik dopięte :)

Pan doktor przyjmuje u siebie w mieszkaniu, w małym pokoiku, w którym panuje bałagan. Krzesło ginekologiczne, dużo płynów w butelkach i porozrzucane akcesoria powodują, że trudno się nie denerwować w Jego gabinecie. Trzykrotnie podczas naszej rozmowy Pan Zasępa wyszedł z gabinetu przerywając mi w połowie zdania, a raz odebrał telefon przy mnie w trakcie tłumaczenia mi diagnozy. Pod koniec spotkania widać było, że przyśpiesza rozmowę bo w poczekalni czekał już kolejny pacjent. Jeśli chodzi o wiedzę Doktora to trudno ją stwierdzić. Krytykował lekarzy, u których byłem poprzednio i pytał o ich nazwiska, badanie trwało około 2 minut i właściwie nie dowiedziałem się nic czego bym nie wiedział, lub co nie byłoby oczywiste. Lekarz nie zainteresował się przyczynami zaburzenia tylko przepisał leki na objawy. Generalnie, nie mogę polecić tego Pana.