lekarz Andrzej Ziarkiewicz

Chirurg onkolog

Polecam doktora w 100%. Trafiając do niego można poczuć się bezpiecznie. Fachowość, troska i wiedza w jednej osobie.👍💪

Pomimo braku czasu pan doktor wykazal dużo cierpliwości i fachowo udzielił mi porady . Stawiając diagnozę nie pomylil się a następnie objął mnie leczeniem . Jest bardzo uprzejmy i wykazuje dużo człowieczeństwa dla drugiego człowieka. Dziękuje

Godny polecenia specjalista i wspaniały człowiek . Zawsze pomocny , kompetentny i uprzejmy . Bardzo uczynny i cierpliwy pomimo męczących pytań dotyczących przebiegu leczenia i dalszego rokowania. Towarzyszy pacjentowi i jego rodzinie przez cały okres leczenia. Dziękuje

Byłem po poradę u Pana doktora kilka lat temu, ponieważ moje objawy mogły sugerować nowotwora, ponieważ w mojej rodzinie dość czesto atakuje akurat jelito grube. Pan doktor po wysłuchaniu co mam do powiedzenia uspokoił mnie, że to nie nowotwor i dodatkowo zlecił zrobienie markerów oraz kolonoskopię aby sprawdzić co jest przyczyną dolegliwości oraz zaproponował wstępne leczenie. Następnie przy kolejnej wizycie już ostatecznie podjął drogę leczenia i dołożył jeszcze kilka leków. Po kilku tygodniach objawy ustały, a wraz z nimi przyczyny. Bardzo polecam tego lekarza. Poza tym tak jak inne osoby ...

Bardzo polecam tego lekarza.

Poza tym tak jak inne osoby napisały komentarze Pan doktor ponad 16 lat temu operował moją mamę, zrobił to profesjonalnie i jak narazie nawrotu choroby nie ma.

Ten lekarz operował mnie dwa razy , tylko jemu zaufałam i nie pomyliłam się , dalszy komentarz zbyteczny po w/w ankiecie

byłam i prywatnie i na fundusz, prywatnie 50zl,opieka ze str. p.doktora -super

byłam i prywatnie i na fundusz, prywatnie 50zl,opieka ze str. p.doktora -super

Byłam operowana przez pana Ziarkiewicza, jest osoba konkretną i bardzo dobrym chirurgiem.

Zdecydowanie polecam jako pacjentka po zabiegu onkologicznym. Dba o pacjenta, analizuje jego stan, nie traktuje przedmiotowo.