lekarz Andrzej Zielińskilekarz Andrzej Zieliński - zdjęcie profilowe

lekarz Andrzej Zieliński

Internista

Mądry i myślący lekarz. Pracuje w Klinice Kardiologii na Banacha więc oprócz wiedzy praktycznej ma kontakt z "nowinkami". 1. Widzi pacjenta a nie "jednostkę chorobową". 2. Widzi człowieka a nie "przypadek" 3. Bada a nie odwala wizytę 4. Jest kardiologiem, ale mnie wykrył chorobe przewodu pokarmowego ( inni specjaliści mieli z tym problem). 5. Jest punktualny co jest u lekarzy dużą rzadkością. Staram sie byc pierwsza zapisana pacjentka i pan doktor zawsze jest przed czasem 6. Mówi i tłumaczy , odpowiada na pytania ( czasem mi głupio, że takie naiwne) ...

1. Widzi pacjenta a nie "jednostkę chorobową".
2. Widzi człowieka a nie "przypadek"
3. Bada a nie odwala wizytę
6. Mówi i tłumaczy , odpowiada na pytania ( czasem mi głupio, że takie naiwne)
7. Nigdy sie nie zdarzyło ( a jestem pacjentka pana doktora już 8 lat), zeby zadzwoniła mu komórka
8. Ma zwyczaj mycia rąk ( rzadkość u personelu medycznego)
9. Potrafi dogadac sie także z dziecmi
10. Nie straszy, nie wypisuje najdroższych leków- gdy trzeba znajdzie tańszy odpowiednik co ważne dla emeryckiego portfela.
11. Polecam!