lekarz Andrzej Zieliński

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Zdecydowanie polecam Pana Dr. Po wielu latach chowania nóg latem wkoncu moge nosić krótkie spodenki 😍 dziekuje bardzo

Z niedowierzaniem patrzę na niektóre z wpisów na tej stronie. Moje doświadczenie związane z leczeniem żylaków u doktora Zielińskiego jest jak najbardziej pozytywne. To on w końcu wyleczył moje nogi po moich wcześniejszych wizytach u internistów, dermatologów i innych specjalistów, którzy próbowali mi pomóc.

jestem po czterech zabiegach skleroterapii piankowej wykonanej w Jantarze przez chirurga Zielińskiego .Moje nogi wyglądają fatalnie gorzej niz przed zabiegiem,wydałam dużo pieniedzy zrobione jest to niefachowo.Zadzwoniłam do lekarza z tym problemem jednak pan doktor stwierdził że zrobił wszystko ok wina leży po stronie moich nóg.Przestrzegam wszystkich przed usługami tego lekarza

Lekarz z ogromnym doświadczeniem w leczeniu żylaków i doskonałym podejściem do pacjenta. Wie co robi i robi to dobrze.

lekarz godny polecenia .Zna się na swojej robocie!!!

lekarz godny polecenia .Zna się na swojej robocie!!!

Miałam nieprawidłowo zdiagnozowaną chorobę, o czym dowiedziałam się gdy trafiłam na badania do innego lekarza.