lekarz Andrzej Zieliński

Psychiatra

1,4

Przez przypadek zaznaczylem 5 gwiazdek w rubryce godny polecenia. Bo lekarz ten powinien trafic do sądu za nieprzestrzeganie etyki lekarskiej i szkodzeniu ludzią. Sam powinien udac sie do psychiatry bo zachowuje sie aspołecznie . Zus niech sie obudzi bo przet takich ludzi ma taka a nie inna opinie . Przestrzegam przed tym czlowiekiem ma sie za niewiadomo kogo i ludzi traktuje z pogarda. Oby kiedys ktos Pana potraktowal tak jak pan potraktował mnie i innych ludzi. Butelki z woda bym nie podal na pustyni a wrecz ogrzal kocem elektrucznym .

Żaden lekarz tylko cham .jego podejscie do pacjenta jest karygodne . Na komisji lekarskiej czulem sie jak na procesie o zabujstwo i z gory skazany . Zero komunikacji głupie docinki i co ma psychiatra do oceniania zdolnosci ruchowych. Czlowiek nie moze zrobic 1 kroku bez bólu ale wg tego gbura jest zdrowy . Zus powinien zwolnic tego czlowieka bo z nerwow ty myslalem ze zejde na serce jak wyszedlem z gabinety od pseudo lekarza.

Brak kompetencji chamstwo taki człowiek nie powinien orzekać w ZUS nie znając się na ortopedi on ma stwierdzić uszczerbek na zdrowiu pacjenta .To jakaś pomyłka nie lekarz

Brak kompetencji, nieumiejętność słuchania, lekceważenie, brak komunikacji, brak zrozumienia, olewający stosunek, to tylko kilka określeń jakie cechują tego człowieka. Nieodwracalny uraz kręgosłupa i towarzyszące mu cały czas nawracające bóle to dla "pana doktora" żaden uszczerbek na zdrowiu. Tacy ludzie nie powinni się zajmować tym fachem, bo zamiast pomagać ludziom, tylko im szkodzą.

Nie dziwię się ZUS-owi że trzyma u siebie tego typu ludzi,tacy właśnie potrzebni są w tej instytucji.Niegrzeczny,chamski,poniżający pacjenta,mimo braku kompetencji negujący opinie specjalistów o uznanej renomie.A już propozycja zmiany pracy pacjentowi w wieku przedemerytalnym to istne curiosum!!!

na komisji lekarskiej doprowadził mnie do łez,a jego słowa Niech pani nie przesadza śnia mi sie po nocach,jestem po operacji kregosłupa,a teraz czekam na druga operacje,

Jen z tych "lekarzy" dzięki którym ZUS cieszy się złą opinią. Człowiek absolutnie nie kompetentny. Panu doktorowi wyraźnie brakuje piątej klepki (pomimo tego, że sam jest psychiatrą). Bardzo nie uprzejmy w stosunku do pacjenta. Mając za dwa tygodnie operację (odblokowanie łąkotki oraz rekonstrukcja wiązadeł przednich krzyżowych) Pan "doktor" stwierdził, że jestem absolutnie zdrowa. Do tego kilka epitetów w moim kierunku w całości przedstawia obraz tego "lekarza". Stanowczo nie polecam.