lekarz Andrzej Zugaj

Dermatolog

Wspaniały lekarz. Mam łuszczycę od prawie 40-tu lat,leczyli mnie różni lekarze z różnym skutkiem. U doktora Zugaja byłam tylko raz,przy okazji zabrała mnie córka.Doktor nie tylko trafił z odpowiednimi dla mnie lekami,ale też wspaniale wyjaśnił całą istotę mojej choroby.

chodzimy do Pana Doktora całą rodziną, wszyscy jesteśmy alergikami skórnymi. Zdecydowanie polecamy!!

Polecam tego lekarza, jest w pełni kompetentny i wyjątkowo uprzejmy.

Polecam tego lekarza, jest w pełni kompetentny i wyjątkowo uprzejmy.

Masakra.Synowi wyskoczyły krosti na stopach.Pan Doktor pobierał próbki,czekał na rozwinięcie się bakterii, wymyślał różne teorie,przepisywał najdziwniejsze maści. Po czym na wizycie w Sz-nie okazało się że to po prostu grzybica stóp- szybka diagnoza, odpowiednie leki i po temacie. A dr.Zugaj? -parę wizyt,sporo kasy i brak rezultatu. Nie polecam!

Dobry lekarz, najlepszy dermatolog w mieście. Potrafił trafnie zdiagnozować moją dolegliwość dość skutecznie pomógł mi ją zwalczyć. Miejmy nadzieję, że będzie praktykował jeszcze długo bo już w wieku emerytalnym. Bez niego miasto nie będzie miało już dobrego dermatologa.

Jedyny lekarz, któremu ufam w 100%. Jestem alergikiem, momentami bywa to bardzo uciążliwe, ale jeszcze się nie zdarzyło, żeby doktor nie wiedział jak mi pomóc, co nie jest tak powszechne wśród innych lekarzy z naszego miasta. Prawdziwy specjalista.

dobry specjalista, ale powolutku szykuje się na emeryturę niestety. Zostaniemy w Świnoujściu tak naprawdę bez dermatologa

Wyjątek jak na lekarza. Mało, że fachowiec to jeszcze człowiek. I nie pieniądz się najbardziej u Niego liczy. Umie doradzić i sprawić, że człowiekowi chce się żyć. Leczę u Niego od lat mą Córkę i całą Rodzinę. POlecam wszystkim, warto.....bardzo. Krzysztof

Krzysztof

Lecze się u Pana doktora od wielu lat. Choruje na łuszczycę i dopiero dr Zugaj dokonał prawidłowej diagnozy, wdrożył skuteczne leczenie, a także pokierował mnie w kontakcie z innymi lekarzami (mam łuszczycowe zapalenie stawów także). Widać, że ma olbrzymie doświadczenie, ale pomimo tego nadal jeździ na konferencje i zdobywa nowe informacje, które przekazuje pacjentom. Polecam z czystym sumieniem, jeszcze nikt, komu poleciłem pana doktora nie był rozczarowany.