dr n. med. Andrzej Zygmunt

Polecam dr Andrzeja Zygmunta. Profesjonalny, wyważony,słucha i odpowiada na pytania,uprzejmy. Doktor prowadził moją ciążę,córka urodziła się zdrowa:)

Doktor prowadził moją ciążę i jeśli kolejny raz będę spodziewać się dziecka na pewno do niego nie wrócę. Co prawda Pan Zygmunt jest miły, uprzejmy, chętnie odpowiada na pytania i tłumaczy różne stany, ale w moim przypadku dopuścił się sporego niedopatrzenia delikatnie mówiąc. W pierwszym badaniu prenatalnym wyszło, że mój poziom białka jest za niski i powinnam przyjmować acard, aby zapobiec niepożądanym skutkom u mnie i u dziecka. Doktor jednak stwierdził, że absolutnie nie ma takiej potrzeby i leku mam nie przyjmować. Posłuchałam. W kolejnych badaniach prenatalnych waga dziecka była w dolnych granicach normy, ale to nie wzbudziło w Doktorze żadnego niepokoju. Uparcie twierdził, że wszystko jest w porządku. Dopiero w 38 tc, na moją prośbę dokonał pomiaru masy ciała i ku jego wielkiemu zdziwieniu wyszła dużo za niska. Skończyło się urodzeniem dziecka z donoszonej ciąży, która w jego opinii przebiegała prawidłowo, z wagą poniżej 2 kg. A wystarczyło zaufać młodszej Pani ginekolog, która wykonywała badanie prenatalne i zapewne jest bardziej na czasie z aktualnie obowiązującymi wytycznymi i brać acard. Podsumowując - doktor w porządku, ale tylko do książkowych ciąż, które nie wymagają podjęcia dodatkowego leczenia... Ja baaardzo się zawiodłam.

Lekarz z prawdziwego powołania.Dr jest bardzo sympatyczny,dużo się uśmiecha i wizyta u dr nie jest stresująca.Bardzo dokładnie tłumaczy i odpowiada na nurtujące pytania pacjentek.Najważniejszą rzeczą to,że kobietę traktuje jak pacjentkę a nie klientkę.Godny polecenia!

Lekarz z prawdziwego powołania.Dr jest bardzo sympatyczny,dużo się
uśmiecha i wizyta u dr nie jest stresująca.Bardzo dokładnie tłumaczy i
odpowiada na nurtujące pytania pacjentek.Najważniejszą rzeczą to,że kobietę
traktuje jak pacjentkę a nie klientkę.Godny polecenia!

BARDZO PROFESJONALNY LEKARZ!!! POLECAM GO :)

BARDZO PROFESJONALNY LEKARZ!!! POLECAM GO :)

wzór lekarza ginekologa profesjonalizm i normalne ludzkie podejście do pacjentki.

Rzeczowy, konkretny, przy tym bardzo "ludzki". Wzbudza ogromne zaufanie.

Rzeczowy, konkretny, przy tym bardzo "ludzki". Wzbudza ogromne zaufanie.

Lekarz godny polecenia. Fechowość, kompetentność, profesjonalizm - oto cechy tego ginekologa. szkoda tylko, że na wizytę trzeba tak długo czekać!

szkoda tylko, że na wizytę trzeba tak długo czekać!

Myślę, że trudno będzie znaleźć odpowiednie słowa opisujące kompetencje powyższego Lekarza. Dla mnie tytuł Lekarza jest bardzo obligujący. Lekarz to człowiek niosący pomoc dzięki swojej wiedzy. Żaden tytuł naukowy nie jest w stanie tego potwierdzić, jakim jest się Lekarzem, jeżeli nie wykaże się tego w praktyce. Ten człowiek dowiódł tego już nie po raz pierwszy. Z poważaniem Estera i Adam Strojniak

Dla mnie tytuł Lekarza jest bardzo obligujący.
Lekarz to człowiek niosący pomoc dzięki swojej wiedzy.
Ten człowiek dowiódł tego już nie po raz pierwszy.
Z poważaniem
Estera i Adam Strojniak

bardzo dobry ginekolog, prowadził mi ciążę i byłam bardzo zadowolona

bardzo dobry ginekolog, prowadził mi ciążę i byłam bardzo zadowolona

Dr Anrzej Zygmunt jest bardzo dobrym i kompetentnym lekarzem. Godnym polecenia.

Dr Anrzej Zygmunt jest bardzo dobrym i kompetentnym lekarzem.
Godnym polecenia.