dr n. med. Andrzej Zygmunt

2,3
2,3
2,5
2,2

Udałam się do tego lekarza ze skręceniem stawu kolanowego. Wcześniej chodziłam do chirurga. Nie dość, że na termin dosyć długo się czeka to jeszcze w kolejce spędziłam kilka ładnych godzin. Ogólnie kolano bolało, "uciekało" do środka przy każdym kroku. Lekarz zbadał- powiedział, że jest stabilne i zapytał "czego ode mnie Pani oczekuje". Kilka tygodni po wizycie udałam się również na oczekiwane USG- co się okazało- kolano nie stabilne, zerwane więzadło, uszkodzona rzepka i płyn w stawie kolanowym. Osobiście nie polecam.

Osobiście nie polecam.

Jestem bardzo wdzieczny za uprzejme i kompetentne potraktowanie.

Jestem bardzo wdzieczny za uprzejme i kompetentne potraktowanie.

Otwarty i pocieszny lekarz. Pożartuje sobie, porozmawia.

Otwarty i pocieszny lekarz. Pożartuje sobie, porozmawia.

Nie Polecam tego lekarza, zbagatelizował sytuacje z moim kolanem ,musiałem chwile prosić o skierowanie na usg - w końcu z łaską mi wypisał - jakieś nieporozumienie (kolano bardzo bolało, usg wykazało nieprawidłowości, teraz będzie na pewno inny lekarz) zgrywał cwaniaczka ,po prostu mnie zlał.

Zdecydowanie nie polecam. Nie interesuje go pacjent. Gra wesołka ale taki nie jest.

Zdecydowanie odradzam tego Pana. On wcale nie przejmuje sie losem pacjenta. Przez niego ma krzywy kciuk i czeka mnie operacja nie zareagował wcale podczas leczenia na przemieszczenie stwierdzajac ze tak ma juz byc teraz nie moge normalnie ruszac palcem. Omijajcie go z daleka.

Wciąż poszukujesz "Traumatolog Rzeszów"?

SPZOZ NR1 w Rzeszowie
Szpital Miejski im. Jana Pawła II ul. Rycerska 4
35-051 Rzeszów
SP ZOZ w Nowej Dębie
Nowa Dęba ul.M.C.Skłodowskiej 1a
Nowa Dęba
Rzeszów
Szpital PRO-FAMILIA sp. z o.o.
ul. Witolda 6 B
35-303 Rzeszów
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Rehabilitacyjno-Medyczne "REH-MEDIQ"
ulica Orkana 5
36-020 Tyczyn