lekarz Andrzej Żyliński

Lekarz jak lekarz ja nie polecam bo nic nie powie tobie dopóki sam człowiek z niego nie wyciągnie musiałam brać go za język ciągnąc zęby mi coś powiedział a lekarz jest od tego żeby mówić pacjentce

Dla mnie wizyta perfekcyjna.Zrobił mi wszystkie badania łącznie z usg mimo iż ja nie jestem i nie byłam w ciąży. Dostałam wydruk z pełnym opisem . Skierował mnie do szpitala miałam zrobioną abrazję jamy brzusznej macicy. Zabieg przeprowadził sam doktor. Zero bólu .

pojechałm do dr bo został polecony przez moja kolezanke byłm w 6 tyg ciazy gdy zaszłam zrobił usg pierwsze co usłyszałam od dr. ze mozliwosc jest taka ze ciaza jest martwa wiec skierowal mnie do szpitala lezałam tydzien nie zrobiono mi zadnego badania ni nic przez ten czas ktory lezałm raz tylko go widziałam i to w ten dzien w ktory wsypisałam sie do domu na własne żądanie a jednak powinien cos powiedziec czy wszystko ok. czy dziecko zyje. po wyjsciu ze szpitala pojechałm do innego i stwierdził ze z dzieckiem jest wszystko ok ze to juz 8 tydz usłyszałam bicie serduszka a tam ciekawe kiedy bym sie czegos dowiedziala...dzis mam sliczna zdrowa coreczke